WhatsApp با قابلیت فیلتر کردن لیست چت، جستجو را آسان‌تر می‌کند
ظاهراً واتس اپ با افزودن یک ویژگی جدید، تجربه کاربری را بهبود می بخشد. با استفاده از این ویژگی، امکان فیلتر کردن لیست چت برای جستجو و یافتن راحت‌تر موارد مورد نظر وجود دارد. این قابلیت در آخرین آپدیت بتا واتس اپ با شماره نسخه 2.23.14.17 ارائه شده است.

واتس اپ قبلاً نوار ناوبری پایینی را در نسخه بتا خود با شماره نسخه برای اندروید معرفی کرده بود. اکنون در به روز رسانی جدید خود بر روی بهبود رابط کاربری تمرکز کرده است. در پاسخ به بازخورد کاربران، واتس اپ چالش دسترسی به فیلترینگ لیست چت را حل کرده است.

هدف از این ویژگی قرار دادن یک دکمه فیلتر در لیست چت است که به طور مستقیم امکان فیلتر کردن مکالمات را فراهم می کند. آپدیت جدید واتس اپ بر اهمیت بهبود دسترسی کاربران به قابلیت فیلتر کردن مکالمات از طریق لیست چت تاکید می کند.

واتس اپ در آپدیت جدید خود سه فیلتر را در بالای لیست چت قرار داده است. این فیلترها به کاربران اجازه می دهد تا چت های خود را فیلتر کنند بر اساس پیام های خوانده نشده، مکالمات خصوصی و چت های تجاری سازماندهی در میان آنها، با این حال، فیلتر خاصی برای چت های گروهی وجود ندارد. با توجه به اهمیت چت های گروهی، وجود فیلتر مخصوص برای آن ها مفید خواهد بود. انتظار می رود واتس اپ آن را در به روز رسانی های بعدی ارائه کند. لازم به ذکر است که تلگرام از مدت ها قبل چنین قابلیتی را ارائه کرده است.

قابلیت فیلتر کردن لیست چت در حال حاضر در دست توسعه است و کاربران واتس اپ می توانند امیدوار باشند که این ویژگی را در آپدیت بعدی دریافت کنند. واتس‌اپ همچنین روی ویژگی‌های دیگری مانند اشتراک‌گذاری ویدیو با کیفیت بالا و انتقال چت از طریق کد QR کار می‌کند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید