Sony Xperia Flip به صفحه نمایش 7 اینچی 4K مجهز خواهد شدطبق گزارش قبلی رسانه ژاپنی Sumahodigest، سونی در حال حاضر در حال توسعه یک گوشی تاشو است که انتظار می‌رود Xperia Flip نامیده شود. حالا یک منبع فاش شده در توییتر مشخصات صفحه نمایش این گوشی هوشمند تاشو را منتشر کرده است.

Xperia Flip سونی: یک رقیب جدید در بازار گوشی های تاشو؟

به گفته یکی از صاحبنظران صنعت موبایل با حساب توییتر @RGcloudS، انتظار می‌رود اکسپریا فلیپ از طراحی تاشو شبیه به Samsung Galaxy Z Flip 5 استفاده کند که قرار است در 26 جولای عرضه شود. گفته می شود نمایشگر داخلی این محصول 7 اینچ و وضوح 4K با نسبت تصویر 21:9 دارد که نسبت به رقیب احتمالی خود گلکسی زد فلیپ 4 (با نسبت تصویر 22:9) کمی عریض تر است.

ورود سونی به بازار گوشی های تاشو استقبال طرفداران این برند ژاپنی و گمانه زنی های زیادی در مورد مشخصات احتمالی آن شده است. این خبر هیجان انگیز احتمالاً می تواند نشان دهنده بازگشت سری کامپکت سونی باشد که از سال 2018 نسخه جدیدی نداشته است. طراحی کوچک و تاشو می تواند بازی را تغییر دهد و طیف گسترده ای از مصرف کنندگان را به سمت گوشی های جدید سونی جذب کند.

با توجه به پیشرفت های چشمگیری که گوشی های تاشو در سال های اخیر در زمینه صفحه نمایش، کنترل از راه دور و نرم افزار داشته اند، مشخصات صفحه نمایش اکسپریا فلیپ را در عین چشمگیر بودن نمی توان به تنهایی نقطه قوت این گوشی تاشو دانست. برای متمایز شدن از رقبا، سونی باید چیزهای نوآورانه تری ارائه دهد تا خریداران را متقاعد کند. شایعات حاکی از آن است که این شرکت احتمالاً از تخصص و تجربه خود در بازی های ویدیویی برای بهبود بیشتر اولین گوشی تاشو خود استفاده خواهد کرد.

در حالی که تاریخ عرضه Xperia Flip هنوز مشخص نیست، جامعه فناوری مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتری از سونی است. سونی به همراه اپل یکی از معدود شرکت های بزرگ فناوری است که هنوز گوشی هوشمندی با نمایشگر تاشو عرضه نکرده است. البته، طبق گزارش ها، اپل در حال کار بر روی یک مک بوک تاشو است که قرار است در سال 2026 عرضه شود و همچنین حق ثبت اختراع نمایشگر تاشو را نیز دریافت کرده است که به شایعات در مورد آیفون تاشو دامن می زند.

با توجه به شهرت سونی برای نوآوری، انتظار می رود Xperia Flip رقیب اصلی در بازار گوشی های هوشمند باشد. با این حال، برای درک کامل پتانسیل این محصول هیجان انگیز، جزئیات بیشتری مورد نیاز است که هنوز منتشر نشده است.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید