Samsung Galaxy S24 Plus، S24 Ultra ممکن است به لطف فناوری پشته باتری سرعت شارژ را افزایش دهد


هنوز چند ماه تا معرفی سری گلکسی اس 24 سامسونگ فاصله داریم. به طور سنتی، در ماه فوریه هر سال، این برند پرچم‌دار سری S خود را معرفی می‌کند. اطلاعاتی در مورد نسل بعدی سری گلکسی S24 قبلاً به بیرون درز کرده و شایعه شده است. در ماه آوریل، گزارش شد که پرچمداران آینده سامسونگ به لطف فناوری الهام گرفته از EV، باتری های بهبود یافته ای خواهند داشت. سرعت شارژ سری گلکسی اس 24 توسط RGcloudS فاش شد.

سری گلکسی اس 24 سامسونگ می تواند سرعت شارژ را افزایش دهد

باتری انباشته در راه است، اما محدود است

به احتمال زیاد فقط برای 24U و 24+
یا فقط 24U

در همین حال،
اپل از آن در سراسر خط IP15 استفاده می کند

24U و 24+ با 5000 MAH “رتبه بندی” شده اند

اما ساختار انباشته 24U متفاوت است
برای خنک تر کردن آن از ژل خنک کننده استفاده کردند. برای 65 وات و پایداری https://T.CO/8KHM2OATOC

— RGcloudS (@RGcloudS) 12 جولای 2023

نسل فعلی Samsung Galaxy S23 Plus و S23 Ultra از سرعت شارژ 45 وات پشتیبانی می کنند، در حالی که S23 استاندارد به 25 وات محدود شده است. سامسونگ سرعت شارژ را حتی کمی بیشتر از آن افزایش نداده است. در واقع، پشتیبانی از سرعت 45 وات برای اولین بار در سال 2019 در گلکسی نوت 10 پلاس معرفی شد.

طبق گزارش قبلی، سامسونگ از همان فناوری شارژ باتری استفاده می‌کند که در خودروهای الکتریکی سری گلکسی S24 استفاده می‌شود. به زبان ساده، این راهی برای بهبود ظرفیت کلی باتری بدون تغییر اندازه فیزیکی آن است. این ویژگی ظاهرا به S24+ و S24 Ultra محدود خواهد شد. انتظار می رود هر دو گوشی از یک سلول 5000 میلی آمپر ساعتی پشتیبانی کنند. فناوری انباشتن باتری از سرعت شارژ سریع‌تر تا 65 وات نیز پشتیبانی می‌کند. این افزایش 20 واتی نسبت به سرعت فعلی 45 وات در نسخه‌های Galaxy S23+ و Ultra است. S24 Ultra همچنین دارای ژل خنک کننده برای دفع گرما است.

متأسفانه، سامسونگ گلکسی S23 ارتقاء سرعت شارژ را از دست خواهد داد. این به این دلیل است که شرکت هنوز آزمایش‌های فناوری باتری انباشته را آغاز نکرده است و ممکن است ظرفیت تولید کافی نداشته باشد.

این افشاگر همچنین فاش کرد که سری آیفون 15 آینده اپل از فناوری باتری انباشته استفاده خواهد کرد. منتظر آخرین اخبار فناوری باشید.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید