Microsoft Edge 126 با ژنراتور تم هوش مصنوعی در کانال بتا منتشر شد
Microsoft Edge 126 با ژنراتور تم هوش مصنوعی در کانال بتا منتشر شد
پرش به محتوا

Microsoft Edge 126 در کانال بتا منتشر شد. این نسخه شامل چندین تغییر و ویژگی های جدید مانند تولید کننده تم هوش مصنوعی است.

به گزارش تکنوک، مرورگر Microsoft Edge 126 در کانال بتا برنامه Microsoft Edge Insider موجود است. جایی که کاربران می توانند آخرین ویژگی ها و تغییرات را قبل از انتشار عمومی امتحان کنند. Neovin می نویسد که این نسخه شامل چندین تغییر و ویژگی های جدید است. برخی از تغییرات Microsoft Edge 126 عبارتند از:

  • مولد تم هوش مصنوعی: مایکروسافت اج جدید شامل یک تولید کننده تم هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می دهد با وارد کردن یک عبارت متنی مجموعه ای از تصاویر را برای نمایش به عنوان تم مرورگر تولید کنند. اعمال تم شامل تنظیم تصویر تولید شده در صفحه برگه جدید Edge و اعمال رنگ غالب تصویر در قاب مرورگر است. مدیران می توانند در دسترس بودن این ویژگی را با استفاده از خط مشی AIGenThemesEnabled کنترل کنند.
  • کنترل های حفاظت امنیتی در سرویس مدیریت مایکروسافت اج: Microsoft Edge Management Service 126 تجربه سفارشی را برای مدیریت تنظیمات خاص به مدیران ارائه می دهد که به بهبود وضعیت امنیتی نمونه های مدیریت شده مرورگر آنها کمک می کند.
  • پیام خلاصه کمک خلبان: این ویژگی زمانی که کاربران در صفحه‌ای قرار می‌گیرند که برای حالت Edge Reading واجد شرایط است، یک اعلان در کادر برای همه چیز نشان می‌دهد و به آن‌ها این گزینه را می‌دهد که Copilot را در نوار کناری باز کنند تا خلاصه‌ای از محتوا ایجاد کنند.

می توانید نسخه بتای Microsoft Edge را از وب سایت رسمی Edge Insider دانلود کنید.

این مقاله در Software Reviews منتشر شده است. این یک لینک مستقیم به این مقاله است.

اخبار جدید تکناک را از دست ندهید.

Related Posts