Galaxy Tab S9 FE Plus به عنوان پنجمین عضو این سری در Geekbench دیده شده استآخرین اخبار از سری گلکسی تب اس 9 سامسونگ حاکی از آن است که پنجمین تبلت با نام گلکسی تب اس 9 اف ای پلاس (+Galaxy Tab S9 FE) نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. این تبلت ها شامل گلکسی تب اس 9، تب اس 9 پلاس، تب اس 9 اولترا و تب اس 9 FE قرار است در رویداد Unpacked سامسونگ در 26 جولای رونمایی شوند.

لیست Geekbench 6 امتیاز و شماره مدل Galaxy Tab S9 FE Plus را نشان می دهد

بر اساس گزارش‌ها، یک افشاگر توییتر با نام کاربری @TheGalox تصویری از لیست نتایج بنچمارک Geekbench 6 را به اشتراک گذاشته است که یک “Galaxy Tab S9 FE Plus” با شماره مدل SM-X616B را نشان می‌دهد. نتایج بنچمارک این تبلت امتیاز تک هسته ای 987 و امتیاز چند هسته ای 2731 را نشان می دهد.این تبلت احتمالا دارای پردازنده اگزینوس 1380 از محصولات سامسونگ است و ممکن است سیستم عامل اندروید 13 از پیش روی آن نصب شده باشد. همچنین شایعه شده است که این تبلت دارای نسخه رم 8 گیگابایتی است.

با مقایسه نتیجه بخش چند هسته‌ای Galaxy Tab S9 FE Plus با نسخه قبلی آن از سری Galaxy Tab S، Galaxy Tab S7 FE 5G (Galaxy Tab S7 FE 5G)، می‌توان دریافت که سامسونگ جدید تبلت 40 درصد است و امتیاز بیشتری دارد.

پیش از این یکی از مشاوران مطرح صنعت نمایشگر به نام راس یانگ اطلاعاتی در مورد رنگ های مختلف سری گلکسی تب اس 9 ارائه کرده بود. به گفته یانگ، Galaxy Tab S9FE و S9FE+ احتمالا در رنگ‌های مختلفی مانند خاکستری، سبز روشن، صورتی روشن و نقره‌ای عرضه خواهند شد. وی همچنین اشاره کرد که مدل های گلکسی تب اس 9، تب اس 9 پلاس و تب اس 9 اولترا در رنگ های بژ و خاکستری در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت.

جدای از این جزئیات، در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد گلکسی تب اس 9 FE پلاس وجود ندارد، اما مطمئناً در روزهای آینده و نزدیک به معرفی، شاهد اطلاعات رسمی و غیر رسمی بیشتری خواهیم بود. شایان ذکر است که Galaxy Tab S9 FE نیز در Geekbench 6 با همان شماره مدل (SM-X516B) دیده شده است و گفته می شود که دارای همان پردازنده Exynos 1380 است.


Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید