EA Sports FC 24 در تاریخ 7 اکتبر منتشر خواهد شد


امسال اولین بار است که فرنچایز فوتبال الکترونیک آرتز با نامی غیر از فیفا منتشر می شود. اکنون شایعات تاریخ انتشار احتمالی آن را اعلام می کنند. در آینده با تاریخ انتشار EA Sports FC 24 با Technolife همراه باشید.

برای خرید انواع کنسول های بازی به فروشگاه تکنولایف مراجعه کنید.

چندی پیش فیفا و EA رسما از هم جدا شدند. در نتیجه می توان فیفا 23 را آخرین نسخه از سری شبیه سازهای فوتبال این شرکت دانست که از مجوز فیفا بهره مند شده است. اما این به معنای پایان این فرنچایز از الکترونیک آرتز نیست و آنها تصمیم گرفتند نسخه های جدیدی را با نام EA Sports FC منتشر کنند. ناشر این مجموعه قبلا تایید کرده است که در این ماه جدیدترین نسخه شبیه ساز فوتبال خود را ارائه خواهد کرد (حتی شایعات حاکی از آن است که رونمایی از این اثر در اواسط ماه اتفاق می افتد). در حالی که به نظر می رسد به زودی به طور رسمی از زمان عرضه بازی در قفسه فروشگاه ها مطلع خواهیم شد، شایعاتی در مورد تاریخ دقیق به بیرون درز کرده است.

یکی از افشاگران معروف در صنعت بازی های ویدیویی به نام billbil-kun در گزارشی که در وب سایت Dealabs منتشر شد اعلام کرد که EA Sports FC 24 قرار است در تاریخ 7 اکتبر (29 شهریور) منتشر شود. گیمرهایی که نسخه Ultimate را خریداری کرده اند، نسخه دسترسی زودهنگام را نیز 7 روز زودتر دریافت خواهند کرد.

اگرچه هنوز این تاریخ عرضه به صورت رسمی تایید نشده است، اما با توجه به تاریخ ذکر شده، صحت این اطلاعات دور از ذهن به نظر نمی رسد. پیش از این، مجموعه فیفا معمولا در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر منتشر می شد. با این حال، باید کمی صبر کنیم تا EA به طور رسمی اطلاعاتی در مورد EA Sports FC 24 به اشتراک بگذارد.

این تاریخ انتشار احتمالی EA Sports FC 24 بود. نظر شما در مورد این سری چیست؟ دوست دارید چه تغییراتی را در نسخه جدید مشاهده کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

در این مقاله به مقایسه مک بوک ایر M1 با مک بوک ایر M2 می پردازیم. آیا این هزینه به صرفه تر است؟

تفاوت مک بوک ایر M1 و M2

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید