اکتیویژن بلیزارد با یک تریلر تایید کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 6 در پاییز امسال منتشر خواهد شد و از ماه اکتبر در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

به گزارش تک نوک، اکتیویژن طی چند روز گذشته تیزرهای مختلفی را برای بازی جدید Call of Duty: Black Ops 6 منتشر کرده است. در حالی که تیزرها هیچ اطلاعات مشخصی ارائه نکردند، اکنون مستقیماً به عنوان اشاره کرده و Black Ops 6 را با یک تریلر تأیید کرده اند. Activision در توییتر اعلام کرد که عنوان Call of Duty 2024 به عنوان بخشی از سری Black Ops چیزی جز Black Ops 6 نیست.

طبق گفته Gamingbolt، در حالی که شایعات قبلی نشان می داد که این بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War نام خواهد داشت، اکنون نام دیگری به آن داده شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، داستان نسخه جدید درباره جنگ در خلیج فارس است. کمپین یا قسمت تک نفره جهان باز است و توسط استودیو Raven Software توسعه یافته است. مثل همیشه، تاریخ انتشار برای پاییز تعیین شده است و بازیکنان می توانند در اکتبر امسال Call of Duty: Black Ops 6 را تجربه کنند.

این اولین باری است که یکی از عناوین کال آف دیوتی متعلق به مایکروسافت از همان ابتدا بر روی Game Pass منتشر می شود. انتظار داریم در روزهای آینده و در آستانه نمایشگاه بازی های Xbox مایکروسافت که قرار است در 9 ژوئن برگزار شود، تریلرها و تیزرهای بیشتری از این بازی منتشر شود.

سال گذشته، مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد را خریداری کرد. پس از خرید این شرکت، بسیاری بر این باور بودند که Call of Duty به یک انحصاری Xbox تبدیل می شود و بازیکنان پلی استیشن دیگر این عنوان را ندارند. با این حال، مدیران مایکروسافت گفته اند که خرید اکتیویژن به معنای انحصاری بودن Call of Duty نیست و بازی های بعدی چند پلتفرمی خواهند بود. حال باید منتظر ماند و دید که نسخه جدید Call of Duty چه نوع گیم پلی و سبکی دارد.

Related Posts