گوشی های Huawei Pura جایگزین سری P می شوند
هوآوی سری P را با گوشی های Pura جایگزین می کند. ظاهرا سری P هوآوی پس از یک سفر 12 ساله خداحافظی خواهد کرد و P60 آخرین مدل از این سری خواهد بود.

حالا هوآوی می خواهد با سری Pura که در زبان اسپانیایی به معنای خلوص و زیبایی است و به صورت «piu rua» یا «Puerua» تلفظ می شود، عصر جدیدی را آغاز کند.

جایگزینی تلفن‌های سری P با Pura نشان‌دهنده تعهد هواوی به زیبایی و نوآوری مداوم است و Pura در قلب به همین معنی است. با تمرکز سری Pura بر طراحی زیبا، دوربین های قدرتمند و استایل اصلی، انتظار تعریف جدیدی از زیبایی و نوآوری در گوشی های هوشمند را داشته باشید.

ایستگاه چت دیجیتال Weibo فاش کرد که سری Pura 70 آینده شامل مدل‌های Pura 70، Pura 70 Pro، Pura 70 Pro+ و Pura 70 Ultra خواهد بود. مدل Ultra جایگزین نسخه Art خواهد شد و ظاهراً مشخصاتی مشابه مدل Pro+ دارد اما طراحی بهتری دارد. از سوی دیگر، مدل های Pro و Pro+ از نظر باتری و دوربین تفاوت هایی خواهند داشت.

البته فروشگاه های آفلاین هواوی همچنان به سری P70 که به زودی رونمایی می شود، اشاره می کنند. در هر صورت باید منتظر ماند و دید هواوی چه برنامه هایی در سر دارد.

پس از تحریم های آمریکا، هواوی نتوانست موفقیت قبلی را در زمینه گوشی های هوشمند تکرار کند. عدم استفاده از تراشه های مدرن و به روز 5G و همچنان قیمت های بالا از عوامل اصلی این شکست است. با این حال، باید دید که آیا سری Pura 70 بالاخره قادر به رقابت با گلکسی اس 24 و آیفون 15 خواهد بود یا خیر.
Related Posts