گوشی جدید تاشو ریزر پلاس موتورولا رونمایی شد


جزئیات جدیدی از گوشی تاشو Motorola Razr Plus فاش شد. گفته می شود این گوشی از طراحی مشابه مدل های قبلی ریزر با صفحه نمایش در بیرون و دو حلقه دوربین در بالا و راست استفاده می کند.

به گزارش TechNock، موتورا به تازگی از گوشی هوشمند Edge 50 Pro رونمایی کرده است و مدل گران قیمت Edge 50 Ultra قرار است در تاریخ 16 آوریل عرضه شود. با نگاهی به آینده، به نظر می رسد گوشی های هوشمند بعدی موتورولا شامل سری Razr تاشو هستند که احتمالاً Razr Plus 2024 نامیده می شود.

هنوز جزئیات زیادی در مورد گوشی هوشمند تاشوی آینده Razr وجود ندارد، اما به نظر می رسد اطلاعات در حال لو رفتن هستند. گوشی هوشمند جدید موتورولا با شماره مدل XT2453-2 موفق به دریافت گواهی رادیویی در چین شده است.

گواهی مذکور جزئیات زیادی در مورد مشخصات فنی یا نام دستگاه فاش نمی کند. با این حال، درز قبلی اشاره کرد که نسخه آمریکایی گوشی تاشوی آینده موتورولا دارای کد XT-2453-3 خواهد بود.

با توجه به اینکه شماره مدل دستگاه در گواهی رادیویی شباهت زیادی به شماره ذکر شده در لو رفتن دارد، پیشنهاد می شود که این دستگاه می تواند Razr Plus 2024 باشد. همچنین وجود XT2453-2 در پایگاه گواهی نشان می دهد که عرضه این گوشی هوشمند قریب الوقوع است.

همچنین، همان لو رفتن رندرهایی از این تلفن تاشو آینده را نشان داد. به طور کلی، تغییرات زیادی در طراحی وجود ندارد. این گوشی مانند مدل های قبلی ریزر از یک صفحه نمایش در بیرون و از دو حلقه دوربین در بالا سمت راست استفاده می کند. وقتی گوشی باز است، یک صفحه نمایش دوربین سلفی کشیده با یک سوراخ در مرکز دارد.

تاکنون موتورولا تاریخ عرضه و قیمت رسمی Razr Plus 2024 را اعلام نکرده است.

Related Posts