گلکسی A05 با هلیو G85 در Geekbench مشاهده شد


سامسونگ در آگوست سال گذشته از گوشی هوشمند پایه گلکسی A04 رونمایی کرد. به نظر می رسد که این شرکت ممکن است در حال برنامه ریزی برای عرضه جانشین خود، گلکسی A05، در این ماه در بازارهای مختلف باشد. این به این دلیل است که A05 در Geekbench مشاهده شده است و نشان می دهد که این شرکت ممکن است عملکرد دستگاه را قبل از معرفی رسمی آن به صورت داخلی آزمایش کند.

ماه گذشته، گلکسی A05 توسط مرجع بلوتوث SIG تأیید شد. این فهرست نشان داد که شماره مدل‌های SM-A055F، SM-A055F/DS، SM-A055M و SM-A055M/DS همگی با یک دستگاه مرتبط هستند و تأیید کرد که دستگاه اتصال بلوتوث 5.3 را ارائه می دهد. لیست Geekbench این دستگاه برخی از مشخصات کلیدی آن را فاش کرده است.

Geekbench نشان می‌دهد که سامسونگ گلکسی A05  از چیپست Helio G85 قدرت می‌گیرد. اگرچه نام تراشه به صراحت در لیست ذکر نشده است، اما شماره مدل MT6769V/CZ را ذکر کرده است. برای مرجع، گلکسی A04 دارای تراشه ساده تر Helio P35 بود.

لیست Geekbench همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که دستگاه دارای 4 گیگابایت رم و اندروید 13 است. این نشان می‌دهد که دستگاه می‌تواند نسخه کامل اندروید 13 را به جای نسخه Go اجرا کند، همانطور که در گلکسی A04 مشاهده شد. این دستگاه همچنین در پایگاه داده Wi-Fi Alliance مشاهده شده است و پشتیبانی از اتصال Wi-Fi دو بانده را آشکار می کند.

گلکسی A05 قبلاً توسط پلتفرم های صدور گواهینامه مانند BIS و FCC تأیید شده است. با این حال، هیچ یک از آنها جزئیات مشخصی در مورد مشخصات آن ارائه نمی دهند. امیدواریم گزارش های جدیدتر در روزهای آینده جزئیات بیشتری را در مورد این گوشی هوشمند فاش کنند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید