گلکسی فولد و گلکسی زد فولد ۲ به‌روزرسانی امنیتی آگوست ۲۰۲۳ را دریافت می‌کنند


سامسونگ به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2023 را برای تلفن‌های تاشو مختلف، از جمله گلکسی فولد اصلی، گلکسی فولد 5G و گلکسی زد فولد 2 منتشر کرده است. این گوشی‌های تاشو در چند کشور شروع به دریافت به‌روزرسانی امنیتی جدید کرده‌اند و کشورهای بیشتری باید در روزهای آینده این بروزرسانی را دریافت کنند.

گلکسی فولد و گلکسی زد فولد 2: چگونه آپدیت امنیتی آگوست 2023 را نصب کنیم؟

گلکسی فولد اصلی با وصله امنیتی آگوست 2023 از طریق نسخه فریمور F900FXXS7HWG1 به روز می شود. این آپدیت در برزیل و فرانسه موجود است. نسخه 5G گلکسی فولد به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید را با نسخه فریمور  F907BXXS7HWG1 در بریتانیا دریافت می‌کند. Galaxy Z Fold 2  به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2023 را در آرژانتین، بولیوی، برزیل، پاراگوئه و اروگوئه با نسخه فریمور F916BXXS4JWH3 دریافت می‌کند.

به روز رسانی امنیتی جدید بیش از 70 آسیب پذیری امنیتی را برطرف می کند. اگر هر یک از این گوشی های سری گلکسی زد فولد را دارید و بروزرسانی برای شما در دسترس است، می توانید آپدیت جدید را روی دستگاه خود نصب کنید. برای بررسی به‌روزرسانی جدید، به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید و روی Download and install ضربه بزنید.

سامسونگ برای گوشی‌های اخیر خود قول چهار سال به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید و پنج سال به‌روزرسانی امنیتی را داده است. با این حال، گلکسی فولد، گلکسی فولد 5G و گلکسی زد فولد 2 دستگاه های قدیمی تر هستند و قبلاً سه به روز رسانی سیستم عامل اندروید را دریافت کرده اند. آنها به روز رسانی One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 را که انتظار می رود اواخر امسال منتشر شود، دریافت نخواهند کرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید