گارمین 2 ساعت هوشمند جدید عرضه می کند – تک ناک


یک افشاگری جدید نشان می‌دهد که گارمین در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی ساعت هوشمند Garmin Venu 3 و Garmin Venu 3S در ماه آینده است.

به گزارش تکناک،  این دو ساعت هوشمند جدید گارمین جایگزین سری Venu 2 از سال 2021 خواهند شد. شایعات حاکی از آن است که Garmin Venu 3 و Venu 3S در نمایشگاه IFA 2023 در برلین معرفی خواهند شد.

جزئیات مربوط به Venu 3 و Venu 3S توسط فرستنده اطلاعات با نام کاربری @fttest_en منتشر شد. این افشاکننده اطلاعات می‌گوید که به نظر می‌رسد گارمین در حال اتمام دادن به سری Venu 3 با حداقل دو نوع متفاوت است. سری Venu 2 دو سال پیش معرفی شد و در سال گذشته مدل Venu 2 Plus اضافه شد. شماره مدل‌های دو مدل آینده به عنوان A04542 (Venu 3S) و A04543 (Venu 3 ذکر شده است.

Venu 3S دارای قابلیت اتصال به GPS و Wi-Fi خواهد بود، که این امر آن را در موقعیت بهتری قرار می‌دهد. اضافه کردن Wi-Fi به این مدل به این معنی است که گارمین نسخه‌ی مجزایی از مدل موسیقی را منتشر نخواهد کرد. گفته می‌شود که Venu 3S در نسخه‌های رنگی Dust Rose و Soft Gold در دسترس خواهد بود. احتمالاً این مربوط به رنگ بند و قاب آن است.

گمان می‌رود که  Venu 3 و  Venu 3S در طی رویداد IFA 2023 در برلین میان 1 تا 5 سپتامبر رونمایی شوند. تاکنون هیچ تأییدیه رسمی از گارمین در مورد تاریخ عرضه مدل‌های آینده وجود ندارد. علاوه بر این، اطلاعات قیمت‌گذاری و دسترسی به دو ساعت هوشمند جدید Garmin در حال حاضر موجود نیست.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید