پنل ویرایش Micro Color برای iPad معرفی شد


Blackmagic Design پنل ویرایش Micro Color را برای نرم افزار ویرایش ویدیو DaVinci Resolve برای iPad معرفی کرده است.

من گزارش میدم مجرددر سال 2022، Blackmagic Design اعلام کرد که نرم افزار ویرایش ویدیوی خود، DaVinci Resolve، برای iPad منتشر خواهد شد. اگرچه این نرم افزار از ورودی چند لمسی و Apple Pencil پشتیبانی می کند، اما گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از سخت افزار ساخته شده نیست.

روز جمعه، بلک‌مجیک پنل ویرایش میکروکالر ۴۹۵ دلاری را برای نرم‌افزار ویرایش ویدیوی DaVinci Resolve اعلام کرد، که می‌گوید در ماه می به صورت جهانی در دسترس خواهد بود و به‌طور خاص برای آی‌پد طراحی شده است.

ابعاد پنل Micro Color Editor 14.33 x 7.18 اینچ است و تقریباً به اندازه یک صفحه کلید کامپیوتر است. این پنل دارای اسلات اتصال آیپد پرو است و از طریق بلوتوث یا USB-C متصل می شود. Micro Color علاوه بر کوچک‌تر بودن از سایر پنل‌های رنگی Blackmagic، بسیار ارزان‌تر است (پانل بعدی – Mini Panel – با قیمت بیش از 2000 دلار در وب‌سایت Blackmagic ذکر شده است). این پنل با سه توپ وزن دار عرضه می شود که به گفته شرکت هنوز حسی حرفه ای دارند. همچنین 12 دکمه کنترلی برای تنظیم مواردی مانند سایه ها، هایلایت ها، کنتراست و تون های میانی وجود دارد.

Blackmagic می گوید که بسیاری از کنترل های دیگر در سمت راست و چپ پنل Micro Color Editor – مانند پاک کردن، نشانگر و انتخاب – معمولاً فقط در پانل های بزرگتر Mini و Advanced یافت می شوند. این شرکت می‌گوید که بسیاری از کنترل‌ها را در همان موقعیت‌های پانل‌های بزرگتر نگه داشته تا آنها را برای ویرایشگران بیشتر آشنا کند.

پنل Micro Color Editor کمی بیش از نصف قیمت Micro Panel 895 دلاری این شرکت است که دارای سه توپ وزنی و 12 دکمه کنترلی مانند Micro Color Panel جدید است، اما فقط از طریق USB-C متصل می شود و فاقد شکاف برای اتصال به It's آی فال.

گرانت پتی، مدیر اجرایی Blackmagic Design گفت: «مدل Micro Panel قدیمی DaVinci Resolve بین مشتریانی که خواهان یک پنل درجه بندی جمع و جور بودند، محبوب بود، اما ما می‌خواستیم راه‌حلی قابل حمل‌تر و مقرون به صرفه‌تر طراحی کنیم. او افزود که این شرکت نسخه های بومی سازی شده را «به چند زبان» به فروش خواهد رساند تا برای استفاده از آن نیازی به یادگیری زبان دیگری نداشته باشید.

Blackmagic می گوید که پنل Micro Color Editor را در غرفه خود در NAB 2024 نشان خواهد داد.

Related Posts