پشتیبانی Microsoft Loop از 2 برنامه شاخص مدیریت پروژه – تک ناک


Microsoft Loop در اوایل سال جاری و پس از معرفی برای اولین بار در نوامبر 2021، به عنوان یک پیش نمایش عمومی راه اندازی شد.

به گزارش تکناک، این سرویس مدیریت پروژه و همکاری ابتدا به صورت نسخه تحت وب راه اندازی شد، اما از آن زمان به برنامه های تلفن همراه در اندروید و iOS، همراه با یک برنامه اختصاصی برای ویندوز 10 و 11 گسترش یافته است.

این هفته، مایکروسافت پشتیبانی جدیدی از دو سرویس مدیریتی و مشارکتی محبوب، Jira و Trello برای سرویس Loop خود اعلام کرد.

مایکروسافت در یک پست X (توئیتر سابق) اعلام کرد: اکنون، مدیریت پروژه‌ها در Loop آسان‌تر از همیشه است و به راحتی می‌توان بورد‌های Jira و Trello خود را بدون ترک Loop به‌روزرسانی کرد.

Jira اولین بار در سال 2001 راه اندازی شد. این برنامه در ابتدا به عنوان یک ابزار عیب‌یابی برای نرم افزار منتشر شد و از آن زمان به یک ابزار مدیریت پروژه تبدیل شده است. Trello در سال 2011 راه اندازی شد و بیشتر یک ابزار برای تهیه لیست بود. هر دو سرویس در حال حاضر تحت مالکیت Atlassian هستند.

طبق پست X، Microsoft Loop در آینده پشتیبانی بیشتری برای سرویس‌هایی مانند Jira و Trello اضافه می‌کند و طبق بیان شرکت این تنها اولین گام به سوی یکپارچگی‌های هیجان‌انگیزتر در راه است.

Microsoft Loop به گونه ای به عنوان راهی به منظور پیگیری پروژه های کاربران در یک فضای کاری طراحی شده است. بدین منظور به سادگی یک عنوان و کلمات کلیدی مرتبط را در workspace اضافه کنید، سپس Microsoft Loop مرتبط ترین موضوعات را برای افزودن به آن پیشنهاد می کند. با انتخاب از میان آنها و ایجاد فضای کاری خود، محتوا در صفحات قابل مشاهده سازماندهی می شود.

همچنین قرار است Microsoft Loop در آینده نزدیک پشتیبانی از Microsoft 365 Copilot و ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد را اضافه کند.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید