ویژگی جدید Xbox برای مقابله با مکالمات توهین آمیز – One Knock


ایکس باکس در حال معرفی یک ویژگی گزارش صوتی جدید است که به بازیکنان اجازه می دهد فعالیت های صوتی نامناسب را ضبط و گزارش کنند.

من گزارش میدم تکناکاین ویژگی “ضبط و گزارش در آینده” به بازیکنان این امکان را می دهد تا مکالمات چند نفره مشکل ساز را بدون ترک کامل بازی ضبط کنند.

ویژگی Xbox Voice Reporting اکنون برای Xbox Insiders در دسترس است تا با جمع آوری بازخورد کاربران، آن را بهبود بخشد.

همه ما با لابی های چند نفره آنلاین پر از کلمات زشت، نفرت انگیز و غیراخلاقی از سوی افراد کاملا غریبه مواجه شده ایم. لابی های پیش رقابتی Call of Duty به خاطر این نوع تعامل ناخوشایند بدنام بودند. با این حال، زمان به طور کامل تغییر کرده است زیرا افراد بیشتری هر روز درگیر بازی های آنلاین می شوند.

در تلاش برای تبدیل ایکس باکس لایو به یک محیط حمایتی و لذت بخش برای همه، ایکس باکس یک ویژگی جدید گزارش صوتی را معرفی می کند که به بازیکنان اجازه می دهد مکالمات سمی را در طول بازی ضبط و گزارش کنند.

از این هفته، Xbox Insiders در سطوح Alpha و Alpha-Skip می‌توانند ویژگی گزارش صوتی را آزمایش کنند. بازیکنان Xbox Series X|S و Xbox One می‌توانند ویدیوهای 60 ثانیه‌ای ضبط کنند که چت صوتی نامناسب درون بازی را نقض استانداردهای انجمن Xbox می‌دانند. پس از ضبط، بازیکن می تواند کلیپ را به عنوان مدرک به تیم امنیتی ایکس باکس ارسال کند، تیمی که ضبط را بررسی می کند و اقدامات لازم را انجام می دهد، از جمله محدود کردن دسترسی مجرم به چت صوتی بازی آنلاین.

ویژگی Xbox Audio Logging شبیه به ضبط کلیپ های استاندارد بازی عمل می کند، اما تدابیر حفاظتی قابل توجهی برای این ضبط های حساس اعمال شده است. برخلاف کلیپ‌های گیم‌پلی معمولی، بخش‌های گزارش صوتی 60 ثانیه‌ای فقط برای اهداف ساده‌سازی محتوا استفاده می‌شوند.

آنها در پست های اخیر ظاهر نمی شوند و نمی توانید آنها را دانلود یا به اشتراک بگذارید. این کلیپ ها فقط به مدت 24 ساعت در کنسول ایکس باکس شما باقی می مانند و به شما یک پنجره نسبتا کوتاه برای تصمیم گیری در مورد ارسال گزارش رسمی می دهد.

با افزایش حجم اطلاعات و داده های کاربر که انتظار می رود کاربران به برخی از برنامه ها و خدمات ارائه دهند، تنوع بیشتری در این زمینه وجود دارد. بدون شک شرکت ها حق حاکمیت و مجازات کاربرانی را دارند که با شرایط محصولات و خدمات آنها موافقت کرده و سپس آنها را نقض کرده اند. در حالی که منتقدان و شکاکان، به ویژه در ایالات متحده، نسبت به ابتکار مایکروسافت به عنوان ابزار دیگری برای جمع آوری اطلاعات شخصی تردید دارند، مزایای واضحی برای بازیکنانی وجود دارد که می خواهند در بازی های آنلاین احساس امنیت کنند.

به عنوان یک زن آنلاین، اغلب باید در بازی های چند نفره سکوت کنید تا از تجاوز و آزار جنسی جلوگیری کنید. دیدن ویژگی هایی مانند این به افراد کمک می کند تا صدای خود را دوباره پیدا کنند، هیجان انگیز است. هیچ کس نباید به خاطر ترس از صحبت کردن، از تعامل با دوستان خود در بازی ها خودداری شود.

در نهایت، به نظر می‌رسد که مایکروسافت خطرات این امکان را که به هر کاربری اجازه می‌دهد تا به سرعت و به راحتی صدای بازیکنان دیگر را ضبط کند، درک کرده است. اعلامیه ایکس‌باکس نشان می‌دهد که آن‌ها گام‌های کافی برای پیاده‌سازی دقیق یک ابزار نظارتی مؤثر که از حریم خصوصی کاربر محافظت می‌کند، برداشته‌اند. به عنوان آن دسته از ما که داستان های وحشتناک بی شماری از سوء استفاده کلامی از دوستان و عزیزان خود در لابی های بازی آنلاین شنیده ایم، بسیاری از ما با ویژگی جدید گزارش صوتی Xbox موافق هستیم.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید