وب‌سایت Try Galaxy سامسونگ می‌تواند دو آیفون را کنار هم به گلکسی زد فولد 5 تبدیل کند
سامسونگ امروز خبر از به‌روزرسانی وب‌سایت Try Galaxy داده که به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا تجربه گوشی تاشو گلکسی زد فولد 5 را با دو گوشی آیفون داشته باشند.

برای استفاده از قابلیت Try Galaxy باید دو آیفون داشته باشید تا از مزایای نمایشگر بزرگ گلکسی زد فولد 5 بهره ببرید. این گوشی به‌تازگی معرفی شده و دارای یک نمایشگر خارجی 6.2 اینچی است که مانند یک کتاب به یک صفحه‌نمایش 7.6 اینچی باز می‌شود.

سامسونگ مدت‌هاست که اپلیکیشن وب Try Galaxy را عرضه کرده است. این اپ رابط کاربری سفارشی‌شده اندروید را بر پایه اپلیکیشن‌های سامسونگ نشان می‌دهد. حالا گزینه جدید Galaxy Fold را به آن اضافه کرده است که برای استفاده از آن نیاز به دو آیفون است. شما اپلیکیشن Try Galaxy را می‌توانید از طریق وب‌سایت Try Galaxy با اسکن یک کد QR نصب کنید.

بعد از نصب آن، شما باید این اپلیکیشن را روی هر دو آیفون اجرا کنید و یکی از آن‌ها کد تولید می‌کند و دیگری کد را دریافت خواهد کرد تا همگام‌سازی بین آن‌ها انجام شود. سپس یک صفحه نمایش واحد، بین دو آیفون تقسیم می‌شود تا نمایشگر بزرگ‌تر گلکسی فولد 5 را شبیه‌سازی کند.

البته تعداد کارهایی که کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند انجام دهند محدود است. برای مثال، کاربران می‌توانند بازی Air Hockey را اجرا کنند یا مالتی‌تسکینگ کردهیا یک ویدیو تقسیم‌شده را ببینند. تقریبا می‌توان گفت که همه چیزهایی که در حالت چند‌صفحه‌ای دیده می‌شود صرفا یک راهنمای ویدیویی است.

سامسونگ همیشه در تبلیغات خود سعی کرده تا خاطرنشان کند که اپل آیفون تاشو ندارد. برای مثال، این شرکت در کمپین اخیر On the Fence حسادت کاربران آیفون به فناوری تاشو را نشان داده بود. در یک کمپین دیگر نیز عدم وجود نوآوری در آیفون مسخره شده بود و از کاربران آیفون خواسته شده بود که به طرف مقابل یعنی سامسونگ بپیوندند.

سامسونگ نسل پنجم گوشی‌های تاشو خود را اوایل تابستان امسال معرفی کرد. گفته می‌شود اپل هم در حال تست یک آیفون تاشو است، اما هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید