واتس‌اپ برای ساعت‌های هوشمند Wear OS منتشر شد
واتس اپ رسما برای ساعت های هوشمند Wear OS منتشر شد. نسخه بتای این پیام رسان چند ماه پیش منتشر شد و هم اکنون نسخه نهایی آن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برای نصب این برنامه باید یک ساعت هوشمند مجهز به Wear OS 3 داشته باشید. بنابراین کاربران Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 5 می توانند این برنامه را دانلود کنند. با کمک این برنامه می توانید مکالمات جدیدی را در ساعت هوشمند خود شروع کنید، به پیام ها پاسخ دهید، پیام های صوتی ارسال کنید، از شکلک ها استفاده کنید و همچنین تماس بگیرید. همچنین توانایی پشتیبانی از پاسخ های سریع را فراهم می کند. اگر ساعت هوشمند Wear OS 3 شما به اینترنت متصل است، می توانید همه این کارها را بدون نیاز به تلفن همراه خود انجام دهید.

جالب اینجاست که WhatsApp دقیقا یک هفته قبل از رویداد Unpacked سامسونگ به ساعت‌های Wear OS 3 می‌آید. در این رویداد شاهد معرفی ساعت های هوشمند جدید Wear OS این غول کره ای خواهیم بود و به نظر می رسد این اتفاقی نباشد.

گوگل همچنین ماه گذشته اعلام کرد که Spotify امسال کاشی های جدیدی را برای اپلیکیشن Wear OS خود منتشر خواهد کرد. بنابراین انتظار می رود این کاشی ها به زودی وارد دنیای اپلیکیشن های شخص ثالث در پلتفرم پوشیدنی گوگل شوند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید