هیچ چیز برای ورود به دنیای تلفن های تاشو تردید ندارد – با یک ضربه


بین گوگل، وان پلاس، اوپو، موتورولا، شیائومی و سامسونگ، به ندرت برندی وجود دارد که در سال 2023 گوشی هوشمند تاشو عرضه نکرده باشد. اما به نظر می رسد که Nothing تازه وارد عجله ای برای عرضه چنین دستگاهی ندارد.

من گزارش میدم تکناکدر مصاحبه اخیر، کارل پی، مدیرعامل Nothing در مورد عدم علاقه شرکت به عرضه یک گوشی تاشو، با وجود برخی شایعات در مورد چنین دستگاهی، صریح بود. به گفته وی، گوشی های تاشو بازار خاص خود را دارند.

خوب است که برخی از شرکت‌ها نسخه‌هایی از این دستگاه‌ها را تولید می‌کنند، اما با نگاهی به اینکه دستگاه‌های تاشو چگونه تکامل یافته‌اند، همه آنها یکسان به نظر می‌رسند. وی افزود: در صورت مشخص نبودن لوگو بر روی چین ها، کاربر قادر به تشخیص آنها نخواهد بود.

هنگامی که از پی در مورد عرضه یک گوشی تاشو توسط Nothing پرسیده شد، پی گفت: “به این زودی ها اتفاق نمی افتد.”

به گفته وی، مصرف کنندگان تمایل زیادی به داشتن یک گوشی تاشو ندارند و این نوآوری است که سازندگان مصرف کنندگان را به سمت آن سوق می دهند.

مدیرعامل به همه شایعات در مورد یک گوشی تاشو بالقوه پایان داد. با این حال، ایده‌ها به سرعت در صنعت فناوری تغییر می‌کنند و هیچ چیز مانع از تولید یک گوشی تاشو در سال آینده یا سال بعد از آن نیست، اگر شرکت بخواهد.

در همین حال، در رابطه با Nothing Phone 2، Pai گفت که شرکت امیدوار است این گوشی به اندازه Phone 1 فروش داشته باشد. این شرکت نزدیک به 750000 دستگاه از اولین گوشی هوشمند خود را فروخته است، و از آنجایی که Phone 2 یک دستگاه پریمیوم تر است، طبیعتاً آن را به فروش رسانده است. در فروش از سلف خود پیشی می گیرد و سود بیشتری را برای شرکت به ارمغان می آورد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید