هیوندای النترا N و النترا N لاین معرفی شدند


هیوندای امروز رسما از سدان های النترا N و النترا N لاین رونمایی کرد. مورد اول جایگزینی برای هاچ‌بک‌های پرطرفدار است و دومی برای کسانی است که قابلیت‌های کافی از یک سدان معمولی را همراه با  ظاهری «اسپرت» می خواهند داشته باشد.

هیوندای النترا N سپرهای توسعه یافته تر، رینگ های 19 اینچی، اسپویلر مشکی روی درب صندوق عقب و اگزوز دوشاخه دریافت کرد و در کابین صندلی های “سطلی” با تودوزی ترکیبی چرم-آلکانترا وجود دارد.

زیر کاپوت این خودرو یک موتور 2.0 لیتری توربو با تزریق مستقیم وجود دارد که در اوج 290 اسب بخار قدرت تولید می کند. گیربکس پایه یک گیربکس 6 سرعته دستی است،  جایگزین یک “ربات” 8 سرعته است. هیوندای النترا N در 5.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن 250 کیلومتر در ساعت است.

Elantra N Line می تواند دارای یک هیبریدی (141 اسب بخار) یا یک سدان بنزینی معمولی (204 اسب بخار) باشد. در هر دو مورد – یک موتور 1.6 لیتری ، فقط در  هیبریدی اتمسفر  و در نسخه بنزینی  با توربین است. قدرتمندترین نسخه دارای یک “ربات” 7 سرعته است و در 8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید