هواوی میت 60 با دوربین سه‌گانه 50 مگاپیکسلی در راه است
هواوی خود را برای معرفی پرچم‌داران نسل بعدی خود در اواخر سال جاری میلادی آماده می‌کند و حالا اطلاعات تازه‌ای درباره مدل میت 60 فاش شده است.

طبق اطلاعات امروز، تغییرات قابل‌توجهی در Mate 60 ایجاد خواهد شد. یکی از این تغییرات، مجهز شدن این گوشی، مثل آیفون 14 اپل، به قابلیت جزیره پویا (Dynamic Island) خواهد بود. با این‌حال، به نظر می‌رسد این گوشی در بخش دوربین ارتقاهای زیادی نخواهد داشت.

به گفته‌ کانال Digital Chat Station، هواوی میت 60 در پنل پشتی خود از یک سیستم دوربین سه‌گانه با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی بهره خواهد برد. دو دوربین دیگر ممکن است از نوع فوق‌عریض و تله‌فوتو باشند. همانطور که می‌دانید هواوی میت 50 مجهز به یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، یک دوربین تله‌فوتو 12 مگاپیکسلی و یک دوربین فوق‌عریض 13 مگاپیکسلی بود.

هرچند میت 60 ممکن است از دوربین های مشابه مدل قبلی خود استفاده کند، اما هواوی احتمالا با بهره‌گیری از فناوری XMAGE ارتقاهایی در این گوشی خواهد داد. کانال Digital Chat Station همچنین گفته است که ابعاد میت 60 ممکن است تقریبا شبیه به میت 50 باشد که دارای ارتفاع 161.5 میلی‌متر، عرض 76.1 میلی‌متر و ضخامت 7.98 میلی‌متر بود و 206 گرم وزن داشت.

این کانال در ادامه می‌گوید پرچم‌دار آینده هواوی از یک نمایشگر 6.7 اینچی OLED با وضوح 1.5K بهره خواهد برد. این نمایشگر احتمالا یک پنل تخت با حاشیه‌های باریک با بریدگی حفره‌ای شکل مرکزی خواهد بود.

در هر حال، به نظر می رسد که میت 60 دارای طراحی جدیدی با بریدگی قرصی‌شکل در بالای نمایشگر خود خواهد بود. در داخل این بریدگی احتمالا یک دوربین سلفی و یک سنسور عمق‌سنج سه‌بعدی وجود خواهد داشت. هواوی همچنین می‌خواهد در میت 60 نسخه اختصاصی خودش از قابلیت جزیره پویا را ارائه دهد که برای نمایش اعلان‌ها استفاده خواهد شد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید