همه چیز در مورد بازی ea sports fc 24; پادکست بازی قسمت ششم


در قسمت ششم پادکست بازی EA Sports FC 24 را به شما معرفی کردیم در واقع هر اطلاعات جدیدی که در مورد این بازی منتشر شد را در این پادکست برای شما آورده ایم. بازی ea sports fc 24 درست به جای بازی FIFA 24 عرضه خواهد شد و دلیل آن هم این است که EA Sports به همکاری خود با فیفا پایان داد و یک بازی کاملا مستقل منتشر کرد. FC 24 فصل جدیدی در دنیای بازی های ویدیویی فوتبال ایجاد کرده است.

پادکست بازی پاداش

این قسمت از پادکست بازی با یک جایزه همراه است. کافی است کادر زیر را پر کنید و می توانید در قرعه کشی دو ساعت هوشمند TCH Z10 و TCH Z40 شرکت کنید. اگر می خواهید در مورد این ساعت های هوشمند بیشتر بدانید، حتما پادکست را بررسی کنید.

گیم پلی FC 24

اگر می خواهید بدانید چه پیشرفت هایی در گیم پلی FIFA 24 ایجاد شده است، حتما پادکست بازی این هفته را ببینید. EA Sports اعلام کرده که این بازی از نظر گیم پلی پیشرفت زیادی داشته و می خواهد یکی از واقعی ترین تجربه های فوتبالی را در قالب یک بازی ویدیویی برای کاربران به ارمغان بیاورد.

تریلر EA Sports fc 24

می توانید تریلر ea sports fc 24 را در پادکست مشاهده کنید. تریلری که قسمت های جالبی از گیم پلی و گرافیک بازی را به نمایش می گذارد. پس اگر می خواهید درباره بساری بیشتر بدانید، تماشای تریلر بازی EA Sports FC 24 را فراموش نکنید، تریلر FC 24 ممکن است برای طرفداران این بازی مناسب باشد.

بازی EA Sports fc 24

بازی ea sports fc 24 در ماه اکتبر برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی برای کنسول های نسل فعلی و قبلی منتشر شد. اگر منتظر فیفا 24 برای ps4 هستید باید بازی ea sports fc 24 را بخرید.

در اینجا جدیدترین و قدرتمندترین لپ تاپ های برند ایسوس را معرفی کرده ایم.

بهترین لپ تاپ ایسوس

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید