همه چیز درباره موضوعات اینستاگرام؛ تجارت اینستاگرام رقیب جدید توییتر است


مدتی بود که متوجه شدیم این شرکت مت (فیسبوک سابق) در حال ساخت یک شبکه اجتماعی جدید است که با توییتر رقابت خواهد کرد. امروز با این شبکه اجتماعی بیشتر آشنا شدیم و مشخص شد که به زودی در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. این رقیب جدید توییتر Instagram Threads نام دارد که بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

فروش انواع گوشی موبایل با تخفیف های بزرگ و تنوع زیاد: خرید گوشی

موضوعات اینستاگرام چیست؟

موضوعات در شبکه اجتماعی اینستاگرام یا معاملات اینستاگرام نقش توییتر را بازی می کند و به نظر نمی رسد محدودیت های توییتر را داشته باشد. جالب اینجاست که این اپلیکیشن چند روز پیش به طور تصادفی در اپ استور اپل آپلود شد که به سرعت حذف شد. امروز رسماً اعلام شد که معاملات اینستاگرام از 6 تا 15 جولای به صورت زنده فعال می شود.

شبکه اجتماعی اینستاگرام Threads سرویسی شبیه توییتر خواهد بود که بر میکروبلاگینگ تمرکز دارد. این شبکه اجتماعی نه تنها یک رقیب بلکه جایگزینی برای توییتر است و بد نیست کاربران توییتر یک بار آن را امتحان کنند.

توییتر به دلیل ایجاد محدودیت های جدید مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است. کاربران در حال حاضر با محدودیت هایی برای مشاهده پست ها مواجه هستند. اگر یک کاربر تایید شده هستید، می توانید روزانه تا 6000 پست را مشاهده کنید، در حالی که این تعداد برای کاربران عادی فقط 600 پست است. برای تبدیل شدن به یک کاربر تایید شده، باید 11 دلار در ماه بپردازید.

در حال حاضر، شرکت متا قصد دارد به سرعت موضوعات اینستاگرام را به بازار معرفی کند تا از این فرصت حداکثر استفاده را ببرد. شبکه اجتماعی Instagram Trades یک شبکه اجتماعی مبتنی بر متن خواهد بود. درست مثل توییتر. کاربران یک مکالمه را شروع می کنند و سپس می توانند آن مکالمه را با هم ادامه دهند.

برای معاملات اینستاگرام ثبت نام کنید

نکته جالب در مورد تاپیک های اینستاگرام این است که کاربران اینستاگرام می توانند با اکانت اینستاگرام نیز از تاپیک های اینستاگرام استفاده کنند. در واقع کاربران فعلی اینستاگرام به راحتی می توانند از Trades استفاده کنند.

شبکه اجتماعی Instagram Threads به کاربران اجازه می دهد تا حریم خصوصی را برای پست های خود تنظیم کنند. آنها می توانند مشاهده پست را به تعداد معینی از افراد محدود کنند یا آن را عمومی کنند. حتی می توانید مشخص کنید که لیست فالوورها و کاربران دنبال شده پنهان شوند. امکان لایک پست ها و ارسال پست برای سایر کاربران وجود دارد.

استفاده از تم ها در اینستاگرام برای تمامی کاربران رایگان خواهد بود و برای ثبت نام در این شبکه اجتماعی نیازی به دعوت نامه نخواهد بود.

نحوه استفاده از برنامه Threads

استفاده از Threads پیچیده نیست و بسیار شبیه توییتر است. بنابراین اگر با توییتر و اینستاگرام کار کرده باشید، قطعا با Trades مشکلی نخواهید داشت.

معاملات اینستاگرام را دانلود کنید

دانلود تم از برنامه اینستاگرام برای آیفون
تم ها از اینستاگرام Google Play

سوالات متداول

چگونه در معاملات اینستاگرام ثبت نام کنم؟ اگر قبلاً کاربر اینستاگرام هستید، می توانید با حساب اینستاگرام خود وارد تاپیک های اینستاگرام شوید.

آیا برای استفاده از معاملات اینستاگرام باید هزینه پرداخت کنید؟ خیر این شبکه اجتماعی برای رقابت با توییتر رایگان خواهد بود.

در این مقاله به مقایسه مک بوک ایر M1 با مک بوک ایر M2 می پردازیم. آیا این هزینه به صرفه تر است؟

تفاوت مک بوک ایر M1 و M2

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید