هدفون Notting Air 2 در رنگ مشکی با اکولایزر پارامتریک ارائه شد
کمپانی Notting نسخه مشکی و هیجان انگیز هدفون Notting Air 2 را معرفی کرده است.این نسخه دارای رنگ مشکی جدید و پوشش مشکی شفاف است. اخیراً تصاویر مطبوعاتی او در فضای مجازی به بیرون درز کرده بود و اکنون مدت کوتاهی پس از آن افشاگری شاهد رونمایی از این نسخه هستیم.

نسخه اصلی Notting Air 2 در رنگ سفید دارای کیفیت صدای بسیار خوب و طراحی مینیمالیستی عالی بود و توانست نظر علاقه مندان به فناوری را به خود جلب کند. حالا نسخه مشکی رنگ سعی کرده استایل این گوشی را به سطح بالاتری ارتقا دهد.

البته ارتقای نسخه جدید فقط به زیبایی محدود نمی شود، بلکه Notting آخرین نسخه سیستم عامل را برای Notting Air 2 و Notting Stick معرفی کرده است. این نرم افزار شامل یک اکولایزر پارامتریک است که دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند تنظیم دقیق فرکانس و ضریب Q و همچنین تنظیم باس، میانی و تریبل و شخصی سازی تجربه صوتی می باشد.

همچنین نرم افزار جدید Notting اتصال بلوتوث Ear 2 را ارتقا داده و تجربه پخش بی سیم صدا را بهبود بخشیده است. از سوی دیگر، مشکل باتری کم، به خصوص در هنگام استفاده همزمان از عملکردهای LHDC 5 و Personal Sound Profile، حل شده است.

در اقدامی غافلگیرکننده، Nutting به روز رسانی نسخه 1.0.1.85 را نیز برای هدفون بی سیم Air (Stick) خود منتشر کرده است. برای اولین بار، این به روز رسانی کاهش نویز را به Air (Stick) می آورد و تجربه صوتی فراگیرتر و متمرکزتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Nutting نسخه مشکی Air 2 را با همان قیمت 149 دلار (149 یورو) در وب سایت خود به فروش می رساند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید