هدفون نویزکنسلینگ انکر Soundcore Space One با قیمت ۱۰۰ دلار رونمایی شد
انکر از هدفون جدید Soundcore Space One با قابلیت حذف نویز رونمایی کرد. این هدفون با وجود اینکه فقط 100 دلار قیمت دارد اما قابلیت نویزکنسلینگ فعال، شارژدهی 55 ساعته و فناوری Hi-Res Audio را از طریق کدک LDAC ارائه می‌کند. Soundcore Space One هرچند ممکن است قادر به رقابت با AirPods Max یا Bose QuietComfort 45 نباشد، اما مطمئنا یک مدل جالب و اقتصادی است.

هدفون Space One دارای یک درایور داینامیک ۴۰ میلی‌متری با یک پروفایل صدای متعادل است. شما می‌توانید تجربه صوتی این هدفون را با استفاده از اکولایزر چندبانده یا قابلیت HearID سفارشی‌سازی کنید. Space One همچنین از کدک LDAC پشتیبانی می‌کند که بالاترین کیفیت صدا را در حالت بلوتوث ارائه خواهد کرد. نکته جالب‌تر اینکه، این هدفون دارای تائیدیه‌های Hi-Res Wired و Wireless است که معمولا در مدل‌های گران‌تر ارائه می‌شوند.

قابلیت نویزکنسلینگ فعال، مهمترین قابلیت‌ این هدفون است. انکر ادعا کرده Space One در مقایسه با هدفون محبوب Soundcore Life Q30 می‌تواند صدای پس‌زمینه را دو برابر بیشتر کاهش دهد. این هدفون یک حالت شفافیت نیز دارد و به شما اجازه می‌دهد تا به‌طور همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث مالتی‌پوینت متصل شوید.

دوام باتری این هدفون 55 ساعت است که در صورت فعال کردن قابلیت نویزکنسلینگ فعال به 40 ساعت کاهش می‌یابد. فناوری شارژ سریع این هدفون امکان شارژ آن در عرض پنج دقیقه را فراهم خواهد کرد که تا چهار ساعت گوش دادن را میسر می‌کند.

هدفون Soundcore Space One قرار است از دهم شهریورماه در آمریکای شمالی عرضه شود. قیمت آن برای مشتریان ایالات‌متحده 100 دلار و برای کانادایی‌ها 130 دلار خواهد بود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید