هدفون بلوتوث Shure AONIC 50 نسل 2 معرفی شد
در حالیکه حدود دو سال از زمان معرفی هدفون Shure Aonic 50 می‌گذرد، حالا نسل 2 آن با ارتقاهای قابل‌توجه معرفی شده است.

شرکت Shure با معرفی هدفون نویز کنسلینگ بی‌سیم Aonic 50 نسل 2 سعی دارد رقیبی برای بوز، سونی و سنهایزر عرضه کند. به‌گفته این شرکت، هدفون‌ نسل دوم با قابلیت حذف نویز فعال و 50 درصد عمر باتری بیشتر نسبت به نسل اول و حداکثر 45 ساعت زمان اجرا، یک تجربه صوتی انقلابی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

این هدفون از درایورهای داینامیک 50 میلی‌متری سفارشی بهره می‌برد و قابلیت‌های اکوالایزر قابل‌تنظیم مختلفی را در اپلیکیشن ShurePlus ارائه می‌دهد. کاربران به‌لطف فناوری جدید نویز کنسلینگ فعال هیبریدی این هدفون می‌توانند میزان صداهای اضافی محیط را بهتر از تسل قبلی تنظیم کنند.

در هدفون Aonic 50 Gen 2 از فناوری صوتی فضایی جدید Shure استفاده شده است. به گفته این شرکت، این فناوری با بهره‌گیری از یک الگوریتم اختصاصی سانداستیج و فضای شنیداری را گسترش می‌دهد، بدون آن‌که خدشه‌ای به صدای اصلی وارد شود.

هدف حالت سینما افزایش تأثیر صداهای فرکانس پایینی است که کاربران در سینما تجربه می‌کنند و نوعی صدایی فراگیر است که از ساب‌ووفرها برای وضوح بیشتر و ارائه صداهای طبیعی استفاده می‌کند. حالت پادکست نیز صدای گوینده پادکست را به گوش کاربر نزدیک‌تر خواهد کرد و از این جهت برای علاقمندان پادکست بسیار مفید خواهد بود.

در رابطه با کدک‌های های‌رزولوشن، هدفون بی‌سیم Aonic 50 نسل 2 تست‌های سخت‌گیرانه Qualcomm Snapdragon Sound را پشت سر گذاشته‌ و قابلیت‌های aptX Adaptive و LDAC را ارائه می‌کند.

شرکت شور درباره قابلیت نویزکنسلینگ فعال هیبریدی پیشرفته Aonic 50 نسل 2 می‌گوید این هدفون با استفاده از میکروفون‌های داخلی و خارجی خود، فضایی را برای تنظیم دقیق محیط شنوایی کاربر ارائه می‌کند و دارای چهار حالت Light، Moderate، Max و MaxAware است. حالت جدید MaxAware، به منظور ایجاد تعادل بین مسدود کردن نویزهای ناخواسته و حفظ آگاهی کاربر از محیط اطرافش ارائه شده است. این حالت یک گزینه ایده‌آل برای مکالمات در حال حرکت و حتی مکالمات  پشت میز کار است.

هدفون Aonic 50 نسل 2 قرار است اواخر شهریورماه فقط در یک رنگ مشکی به قیمت 349 دلار (275 پوند) عرضه شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید