هدایای ویژه همراه اول به مناسبت تولد 29 سالگی


همراه اول در آستانه بیست و نهمین سالگرد خود یا به عبارتی سالگرد عرضه اولین سیم کارت در سال ۱۳۷۳، داستان همراهی اولین همراه را ارائه می کند. این تاریخچه آماری شامل مدت زمان تماس، میزان استفاده از اینترنت، تعداد تماس های انجام شده و تعداد پیامک های مشترک ارسال شده در سال گذشته می باشد.

اینک به مناسبت 29 سال دوستی ایرانیان با اپراتور اول کشور، اولین ماهواره «مدت زمان ماهواره» هر مشترک را بر اساس زمان فعال سازی سیم کارت وی ارائه می کند.

در این سابقه یک ساله، اطلاعاتی مانند «تعداد کل تماس»، «تعداد تماس های ورودی و خروجی»، «تعداد پیامک ارسالی» و «مصرف اینترنت» به مشترکان همراه اول نشان داده می شود.

اولین هدایای همراه به مناسبت تولد 29 سالگی

همچنین شرکت ارتباطات سیار ایران در آستانه بیست و نهمین سالگرد تاسیس خود، هدایایی را به دو صورت هدایای مخابراتی و هدایای دیجیتالی در نظر گرفته است که بنا به سلیقه و انتخاب مشترکان همراه اول فعال می شود.

هدیه مخابراتی گنجانده شده است یک گیگابایت اینترنت داخلی این به کناری است چهار بسته کد تخفیف تجاری معتبر اکوسیستم دیجیتالی کشور بومی سازی شده است.

«هدیه خدمات دیجیتال مادام العمر» شامل چهار بسته «کارگردانان»، «ماجراجویان»، «قهرمانان علم» و «پیشگامان» تهیه شده است که به انتخاب مشترکین و همچنین تمامی متقاضیان بیمه تلفن از 100 هزار نفر فعال می شود. تومان از طریق “دریافت “من بیمه”.

  • بسته «فیلم بازها» شامل تخفیف خدمات فیلم نت، فیلم گپ و نت باکس است.
  • پکیج ماجراجو شامل تخفیف بیمه نامه مسافرتی Fly Today، Jajiga و iBima می شود.
  • بسته “قهرمانان علم” شامل تخفیف Mobile Academy، Alaa و Shenuto می شود.
  • پکیج پیشگام شامل تخفیف آچاره، پولز و سیب اپ نیز می باشد.

ارزش هر یک از این بسته ها 5 میلیون ریال است که مشترک می تواند بنا به سلیقه خود آن را انتخاب کند.

مشترکین می توانند هدایای خود را از طریق My Companion App، بخش Incentives و گزینه Companion Anniversary. من ابتکار عمل می کنم

لازم به ذکر است، شرکت ارتباطات سیار ایران با حدود 80 میلیون مشترک تلفن همراه، 53 درصد از «سهم بازار مشترکان فعال تلفن همراه در کشور» و 53 درصد از «سهم بازار مشترکان پهن باند تلفن همراه» را به خود اختصاص داده است. آمار اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات نظارتی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید