نسخه لوکس هدفون ویژن پرو اپل با قیمت 40 هزار دلار عرضه شد
برند Caviar که به محصولات سفارشی لوکس خود معروف است، امروز نسخه لوکس هدفون اپل ویژن پرو را با نام Apple Vision Pro Caviar Edition معرفی کرد. این نسخه که نسخه CVR نیز نامیده می شود، قیمت بسیار بالایی دارد.

اپل چند هفته پیش هدست ویژن پرو را به عنوان یک “کامپیوتر فضایی” معرفی کرد و Caviar می گوید هدف آنها از نسخه لوکس این هدست تبدیل کامپیوتر فضایی به یک اثر هنری است.

خاویار در ساخت این نسخه از عینک های تام فورد و ماسک های اسکی گوچی الهام گرفته است تا هدفون اپل را به اوج فناوری و سبک برساند.

نسخه لوکس هدفون ویژن پرو اپل از طلای 18 عیار ساخته شده و 399 هزار دلار قیمت دارد. این هدست و ماسک محافظ آن با بیش از 1.5 کیلوگرم طلای 18 عیار تزیین شده است و هدبند از چرم Connolly ساخته شده است که برای تضمین تجربه ای راحت و دلپذیر در اختیار دادگاه سلطنتی بریتانیا و رولزرویس نیز قرار گرفته است. . با این حال بد نیست بدانید که وزن بالای ویژن پرو پیش از این اپل را به چالش کشیده است و شاید افزودن 1.5 کیلوگرم طلا به آن ایده چندان جالبی نباشد!

همانطور که احتمالا می دانید، Vision Pro به عنوان اولین هدست AR/VR اپل از فناوری EyeSight استفاده می کند که در هنگام پوشیدن چشمان کاربر را نشان می دهد و حس شفافیت را ایجاد می کند. در حالی که EyeSight به دیگران نشان می دهد که چقدر در یک محیط یا برنامه استفاده می کنید، Caviar سعی کرده است حریم خصوصی کاربر را در نسخه لوکس Vision Pro حفظ کند و به کاربران اجازه دهد چشمان خود را روی یک صفحه نمایش خارجی پنهان کنند. بدین ترتیب در این نسخه خبری از این قابلیت نخواهد بود.

در حالی که قیمت خود اپل ویژن پرو 3499 دلار است، قیمت اولیه نسخه لوکس آن 39900 دلار تعیین شده است و تنها 24 دستگاه در پاییز 2024 تولید خواهد شد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید