نسخه تحت وب تردز برای مرورگر سرانجام از راه رسید
نسخه تحت وب تردز سرانجام معرفی شد. آدام موسری رئیس اینستاگرام روز پنجشنبه تائید کرد که این نسخه اکنون برای همه کاربران قابل دسترس است.

از زمان معرفی تردز، بسیاری از کاربران این پلتفرم از نبود نسخه وب گله داشتند، حالا آن‌ها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت threads.net از این نسخه استفاده کنند.

تردز در هفته‌های اخیر با کاهش تعداد کاربران مواجه شده و گفته می شود که دلیل اصلی آن نبود نسخه تحت وب بوده است. به همین‌خاطر، چند هفته پیش مارک زاکربرگ و آدام موسری به کاربران قول دادند که به‌زودی این نسخه را عرضه خواهند کرد.

حالا که نسخه وب تردز منتشر شده، باید ببینیم که چه قابلیت‌هایی برای آن ارائه خواهد شد. کاربران تردز در حال حاضر نسبت به نبود قابلیت جستجوی محتوا شکایت دارتد و آن‌ها فقط امکان جستجوی اسامی کاربران را دارند و نمی‌توانند پست‌ها و هشتگ‌ها را جستجو کنند.

گفتنی است، یکی از قابلیت‌هایی که بعید است به تردز اضاقه شود پیام مستقیم یا دایرکت است. موسری می‌گوید فعلاً تمایلی به افزودن این قابلیت به تردز ندارد، با این‌حال او تأیید کرده که قابلیت‌ ویرایش پست به‌زودی به تردز اضافه خواهد شد. بنابراین کاربران تردز برخلاف کاربران توییتر مجبور نخواهند بود که بیش از یک دهه برای داشتن دکمه ویرایش منتظر بمانند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید