نسخه اندروید ChatGPT به صورت محدود عرضه شد + لینک دانلود – تک ناک


شرکت OpenAI چند روز پس از ایجاد صفحه‌ پیش ثبت نام در گوگل پلی، نسخه اندروید ChatGPT را زودتر از موعد مقرر منتشر کرد.

به گزارش تکناک، اکنون این برنامه در تعدادی از کشورها، از جمله ایالات متحده، هند، بنگلادش و برزیل قابل استفاده است.

کاربرانی که در کشورهای ذکر شده زندگی می کنند می‌توانند از طریق گوگل پلی  نسخه اندروید ChatGPT را ازینجا دانلود کنند.

البته OpenAI قصد دارد به زودی این برنامه را در کشورهای بیشتری منتشر کند و در طول هفته آینده، کشورهای بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

همانطور که قبلا ذکر کردیم، راه اندازی یک برنامه اندروید پس از آنکه داده های Sensor Tower و Similarweb کاهش ترافیک وب و نصب برنامه این ربات چت هوش مصنوعی در ماه ژوئن را نشان داد، در حال انجام است.

اگر یک گوشی آیفون دارید، ممکن است در حال حاضر از برنامه رسمی ChatGPT استفاده کنید زیرا مدتی است که نسخه iOS آن موجود است. انتشار نسخه اندروید هنوز هم یک مرحله مهم برای OpenAI است زیرا کاربران اندروید در سراسر دنیا بیشتر از کاربران iOS هستند.

اگر با ChatGPT در وب آشنا هستید، می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج مشابهی از ربات چت‌ OpenAI دریافت کنید اما رابط کاربری برای موبایل بهینه‌سازی شده است.

اگر با ChatGPT در وب آشنا هستید، می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج مشابهی از نسخه اندروید ChatGPT دریافت کنید. اما رابط کاربری برای موبایل بهینه‌سازی شده است

نسخه اندرویدChatGPT بیشتر یا کمتر مثل ارسال پیام به یک دوست در یک برنامه پیام‌رسانی کار می‌کند. شما می‌توانید متن را در پایین صفحه تایپ کنید و دکمه ارسال را بزنید . ChatGPT به سوال و هر آنچه که شما نیاز دارید، پاسخ می‌دهد.

نسخه اندرویدChatGPT با حساب OpenAI موجود شما کار می‌کند، به این معنی که اگر “تاریخچه چت و آموزش” را فعال کرده باشید، می‌توانید گفت‌وگوهای گذشته خود را در تمام دستگاه‌های تان ببینید. به خاطر داشته باشید نمی‌توانید یک گزینه را بدون غیرفعال کردن دیگری غیرفعال کنید.

در حالی که شما می‌توانید با یک حساب رایگان ثبت نام کنید، OpenAI همچنین اشتراک اختیاری را برای دسترسی به یک مدل زبان بزرگتر و بهتر (GPT-4) و ویژگی‌های اضافی ارائه می‌دهد.

ChatGPT Plus نیز از طریق خرید درون برنامه نسخه اندرویدChatGPT در دسترس خواهد بود. اگر در حال حاضر مشترک هستید، باید بتوانید با اشتراک موجود خود از ویژگی‌های ChatGPT Plus در اندروید استفاده کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید