مک بوک ایر 13 اینچی اپل با تراشه M2 از بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کند


سال گذشته، زمانی که اپل مک بوک ایر 13 اینچی را عرضه کرد، این لپ تاپ با پشتیبانی از اتصال بلوتوث 5.0 عرضه شد. اکنون این ویژگی با توجه به مشخصات رسمی ذکر شده در وب سایت این شرکت تغییر یافته است.

با توجه به لیست مک بوک ایر 13 اینچی در وب سایت اپل، این دستگاه اکنون از اتصال جدیدتر بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کند که گفته می شود سریعتر و قابل اعتمادتر است.

این توسعه پس از آن صورت گرفت که غول فناوری کوپرتینویی ماه گذشته در WWDC یک مک بوک ایر جدید 15 اینچی با پشتیبانی از بلوتوث 5.3 را معرفی کرد.

به لطف آخرین استاندارد، دستگاه اکنون اتصالات مطمئن تری با لوازم جانبی بلوتوث و بهره وری انرژی بهبود یافته خواهد داشت که می تواند به افزایش عمر باتری کمک کند.

بلوتوث 5.0 اکنون کمی قدیمی تر است و در سال 2016 معرفی شد. از سوی دیگر، بلوتوث 5.3 در سال 2021 معرفی شد و توسط بسیاری از دستگاه های اپل از جمله سری آیفون 14، اپل واچ اولترا، ایرپاد پرو (نسل 2-ro) استفاده می شود. و جدیدترین مدل های آیپد پرو

مک بوک ایر 13 اینچی نیز با همان آداپتور برق USB-C جدید 70 واتی مانند مدل 15 اینچی عرضه می شود. اپل اخیراً برنامه خود بازیابی خود را گسترش داده و مک بوک های مجهز به سری M2 و آیفون 14 را نیز شامل می شود. منتظر آخرین اخبار فناوری باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید