معرفی چند قابلیت جدید در نسخه بروز شده اسکایپ – تک ناک


مایکروسافت در نسخه 8.103.76.101  اسکایپ قابلیت کشیدن و رها کردن، عملکرد انتخاب GIF و پایداری این نرم افزار را ارائه کرده است.

به گزارش تکناک، پیش از این و در اوایل این هفته، مایکروسافت در یک به‌روزرسانی برای  Skype Previewپشتیبانی از دانلود خودکار و سایر پیشرفت‌ها را برای آزمایش قبل از انتشار عمومی به آن افزود.

کشیدن و رها کردن در اسکایپ!

آیا تا به حال خواسته‌اید که متن‌ها یا لینک‌ها را مستقیماً به پنل پیام اسکایپ کشیده و رها کنید؟ حالا این امکان وجود دارد، زیرا اسکایپ به سطح بالاتری رسیده است!

اکنون برای ویرایش سریع و ارسال در Skype for Web در مرورگر اج، متن ها یا پیوندها را بدون زحمت مستقیماً در پنل پیام بکشید و رها کنید. از طرف دیگر، آنها را در لیست مکالمه رها کنید تا به عنوان پیش نویس مفید ذخیره شوند. این موارد با الگوبرداری از عملکرد اشتراک‌گذاری مستقیم اندروید ، در انتهای پیش‌نویس فعلی شما اضافه می‌شوند و تجربه چت شما را بهینه می‌کنند.

بهبود عملکرد GIF Picker در اسکایپ!

مایکروسافت روی افزایش عملکرد و سرعت بارگیری انتخابگر GIF در اسکایپ برای iOS و Android تمرکز کرده‌ است. تیم مهندسی با به کارگیری تکنیک‌های بهینه‌سازی پیشرفته برای اطمینان از تجربه روان‌تر و حتی بینش عملکرد بهتر در آینده، عمیقاً فرو رفته است.

کاربران قبلاً با مشکلاتی، به ویژه در هنگام جستجو، روبه‌رو شده‌اند، اما با این به‌روزرسانی‌ها، مشکلات حل شدند.

بهبود پایداری و رفع اشکال:

  • استفاده بیش از حد اسکایپ در کامپیوترهای مک در حالت idle
  • بارگیری بی پایان هنگام افزودن کارت جدید برای خرید شماره Skype در وب
  • تاخیر “فلش برگشت” در هنگام تنظیم تماس برای جلوگیری از دسترسی تصادفی به منوی نمایه در Android

Skype Preview در ویندوز، macOS، iOS، Android و Linux در دسترس است. می توانید در وب سایت رسمی برنامه ثبت نام کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید