معرفی پلاگین ها برای Google Bard – One Tap


قدم بعدی Google Bardادغام مستقیم آن با برخی از خدمات خود شرکت به همراه طیف وسیعی از گزینه های شخص ثالث، و ما آنها را در این مقاله بررسی کرده ایم.

من گزارش میدم تکناکGoogle Bard، یکی از دو رقیب ChatGPT، اطلاعات را از وب‌سایت‌های ذخیره‌شده در جستجوهای Google استخراج می‌کند. اگرچه این فرآیند الزام آور است، اما اطلاعات آنلاینی که در حافظه پنهان ذخیره نمی شوند نیز باید به روز باشند. به عنوان مثال، قیمت و در دسترس بودن بلیط هواپیما در طول زمان متفاوت خواهد بود.

برای این منظور، گوگل راهی برای ادغام Bard با ابزارهای خود شرکت مانند Google Maps، Google Flights و YouTube و همچنین خدمات شخص ثالث آماده کرده است.

در رویداد Google I/O، این شرکت این ویژگی را معرفی کرد، پیش نمایش آن را انجام داد و برخی از شرکای اولیه از جمله Adobe را فاش کرد.

با نگاهی به آینده، راه‌های جدیدی را برای تقویت تخیل و کنجکاوی کاربران با ادغام مستقیم قابلیت‌های برنامه‌ها و سرویس‌های روزمره Google مانند Docs، Drive، Gmail، Maps و موارد دیگر با تجربه Bard معرفی می‌کنیم. هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از این ابزارها و برنامه های افزودنی، همیشه کنترل تنظیمات حریم خصوصی خود را خواهید داشت.

Bard همچنین با استفاده از سرویس‌های وب و برنامه‌های افزودنی مختلف شرکای خارجی خود، انجام کارهایی را که قبلا غیرممکن بودند، ممکن می‌سازد. در ماه‌های آینده، Adobe Firefly با خانواده مدل‌های هوش مصنوعی خلاقانه Adobe ادغام می‌شود و تبدیل ایده‌های خلاقانه‌تان به تصاویر باکیفیت، و ویرایش و افزودن آن‌ها به پروژه‌های خود در Adobe Express را آسان و سریع می‌کند.

بر اساس بررسی 9to5Google، پیش نمایش اولیه این افزونه ها و نحوه نمایش آنها در اپلیکیشن وب Bard منتشر شده است. در حال حاضر، به نظر می رسد رابط کاربری موجود است، اما پلاگین ها کار نمی کنند. 9 “افزونه” زیر ممکن است هنگام راه اندازی ارائه شود:

  • پروازهای گوگل
  • هتل های گوگل
  • نقشه های گوگل
  • اینستاکارت
  • کایاک
  • OpenTable
  • باله قرمز
  • یوتیوب
  • زیلو

علاوه بر این، بین خدمات ارائه شده همپوشانی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، Kayak با Google Flights و Google Maps همپوشانی دارد و Redfin و Zillow خدمات مشابهی را ارائه می دهند.

در منوی افزونه‌های جدید، می‌توانید خدمات خاصی را فعال/غیرفعال کنید. در این بخش، می‌توانید نحوه بهترین استفاده از هر افزونه Bard را با مثال‌هایی مانند «پیدا کردن خانه در آتلانتا برای کمتر از ۱ میلیون دلار» ببینید.

علاوه بر خدمات فوق، نشانه هایی وجود دارد که گوگل در حال آماده سازی یک افزونه Workspace (قبل از اعلام) برای Bard است که به ربات چت امکان دسترسی به Google Docs، Drive و Gmail را می دهد.

Bard و Google Workspace داده‌ها را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند تا درخواست‌های کاربر را برآورده کنند. البته امکان لغو دسترسی هر لینک در تنظیمات افزونه نیز وجود دارد.

این افزونه‌های جدید Bard را با ChatGPT هماهنگ می‌کند، که مجموعه‌ای از افزونه‌ها، از جمله گزینه‌های Kayak و Instacart را پیش‌نمایش می‌کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید