معرفی نسخه جدید CardioBot با چندین ویجت جذاب – One Knock


CardioBot یک اپلیکیشن محبوب آیفون و اپل واچ است که از داده‌های سلامت جمع‌آوری‌شده از دستگاه‌های کاربران استفاده می‌کند تا به آنها کمک کند زندگی سالم‌تری داشته باشند.

من گزارش میدم تکناکاین برنامه در این هفته به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرد و چندین ویجت جدید آیفون و همچنین سازگاری جدید اپل واچ را معرفی کرد.

نسخه 5.10 این برنامه، ویجت های جدید بسیاری را برای صفحه قفل آیفون و صفحه اصلی و مطابق با پیچیدگی های watchOS به ارمغان می آورد. به گفته سازنده، بیش از 100 نوع گجت در حال حاضر با CardioBot موجود است. با استفاده از این ویجت ها، کاربران می توانند داده های مفید در مورد سلامت خود را در یک نگاه بررسی کنند، همچنین ویجت هایی برای بررسی نبض، عملکرد قلب، ضربان تنفس، سطح اکسیژن خون و موارد دیگر وجود دارد.

توسعه دهنده این برنامه، مجید جبرائیلوف، گفت: با مجموعه گسترده ویجت های ما، می توانید دستگاه های خود را مانند قبل شخصی سازی و شخصی سازی کنید. به اطلاعات مهم دسترسی داشته باشید، از اطلاعات قلبی خود مطلع باشید و به طور یکپارچه با دستگاه خود تعامل داشته باشید، همه اینها از صفحه قفل، ساعت یا صفحه اصلی دستگاه شما قابل دسترسی هستند.

در اوایل سال جاری، CardioBot شروع به اندازه گیری تغییرات ضربان قلب یا HRV کرد. این ویژگی داده های مختلف قلب را برای محاسبه میزان تحمل استرس یا تمرینات سخت تر توسط بدن ترکیب می کند. با این داده ها، کاربران می توانند تمرینات چالش برانگیزتری را برنامه ریزی کنند و از تحمل استرس بدن خود آگاه باشند.

اپل واچ در طول روز هر 4 دقیقه ضربان قلب کاربر را اندازه گیری می کند. با CardioBot، می توانید به راحتی داده های ثبت شده توسط Apple Watch را درک کنید، سبک زندگی خود را بهبود بخشید و الگوهای قابل توجهی را کشف کنید. CardioBot از تحقیقات ارائه شده توسط انجمن قلب آمریکا برای ارائه توصیه های هوشمندانه و کمک به کاربر در بهبود سیستم قلبی عروقی و حفظ سلامت خود استفاده می کند.

هم اکنون می توانید CardioBot را از اپ استور دانلود کنید. این برنامه به صورت دانلود رایگان با اشتراک درون برنامه ای 1.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال در دسترس است. برای نصب این برنامه، آیفون باید دارای iOS 16 یا بالاتر باشد و اپل واچ باید دارای watchOS 9 یا بالاتر باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید