معرفی دستیار صوتی XiaoAI شیائومی – تک ناک


شیائومی در رویداد سالانه روز گذشته خبر پیشرفت دستیار صوتی خود یعنی XiaoAI، را به شکل کامل با استفاده از هوش مصنوعی تولیدی منتشر کرد.

به گزارش تکناک، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را درباره این موضوع به دست آورید.

XiaoAI جدید می تواند رقیبی مقابل ChatGPT باشد

لی جون مدیرعامل شیائومی، امروز طی سخنرانی سالانه خود اعلام کرد که XiaoAi به یک مدل زبان بزرگ مولد ارتقا خواهد یافت. برای آن هایی که نمی دانند، XiaoAI شیائومی، معادل دستیار گوگل است. اگر تاکنون از آن نشنیده‌اید، به دلیل این است که این دستیار صوتی در حال حاضر محدود به نسخه چینی ROM است.

شرکت همچنین یک ویدیو را به نمایش گذاشت که جزئیات قابلیت‌های Xiao AI مجهز به هوش مصنوعی تولیدی را نشان می‌دهد. این دستیار صوتی به طور هوشمند به سوالات شما پاسخ خواهد داد و قادر به برقراری گفتگویی مشابه با مدل‌های معروفی مانند ChatGPT و Bard خواهد بود. دستیار صوتی می تواند کپی رایتینگ و حتی محتوای تصویر را با توجه به نیازهای متنی کاربر انجام دهد.

Xiao AI جدید همچنین می‌تواند به شما در خلاصه‌نویسی و ترجمه در زمان واقعی کمک کند. برای محصولات شیائومی، XiaoAI به عنوان یک راهنمای مفید برای کاربران در استفاده از آنها عمل کند.

مدل زبان بزرگ در حال حاضر در دست آزمایش است و شیائومی با جذب آزمایشگران آزمایشی شروع به کار کرده است. نسخه جدید Xi aoAI در ابتدا بر روی گوشی‌های هوشمند شیائومی Mix Fold 3، سری 13 شیائومی، سری 12 شیائومی، سری Redmi K60 و سری Redmi K50 پشتیبانی خواهد شد. اسپیکرهای صوتی شیائومی نیز قادر خواهند بود در دوره آزمایشی اول شرکت کنند.

کاربرانی که دستگاه‌هایشان مطابق با الزامات هستند، می‌توانند در برنامه جامعه شیائومی درخواست آزمایش را ارسال کنند یا با گفتن عبارت “Experience the Large Model” به XiaoAI، مستقیماً به صفحه ثبت نام بروند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید