معرفی اسکیت برد برقی Velocity Etch – تک ناک


Razor RipStik یک اسکیت برد با تنها دو چرخ کاستور خطی و یک کفی تقسیم شده است که به سوارکاران اجازه می دهد تا به سبک اسنوبورد حرکت کنند.

به گزارش تکناک، در حال حاضر Velocity Etch از این طرح در Kickstarter، استفاده می‌کند و آن را روی یک تخته بلند الکتریکی به کار می برد.

Etch توسط کوین ریونبرگ اسکیت‌بورد سوار اهل یوتا اختراع شد که می‌خواست مانورپذیری RipStik را با سرعت و ثبات یک تخته بلند ترکیب کند.

برای هیجان بیشتر، او همچنین دو موتور الکتریکی 1500 واتی با کنترل از راه دور بی سیم را اضافه کرد که راننده را به حداکثر سرعت 24 مایل در ساعت (39 کیلومتر در ساعت) می رساند. ادعا می شود که یک بار شارژ باتری لیتیومی 44.4V/310.8-Wh برای بردی بین 10 تا 15 مایل (16 تا 24 کیلومتر) بر اساس راکب 180 پوندی (82 کیلوگرمی) در جاده های صاف، خوب است.

کفی اسکیت برد برقی که از چوب افرا چند لایه کانادایی تشکیل شده که به دو بخش جلو و عقب تقسیم می‌شود. هر یک از این بخش ها به همراه چرخ هایشان می توانند از یک طرف به سمت دیگر در امتداد محور یک میله پیچشی فولادی مشترک کج شوند. این میله از طریق لوله های آلومینیومی از قسمت زیرین هر کفی عبور می کند و در صورت نیاز می توان آن را جدا کرد و به سرعت Etch را به سه قطعه تقسیم کرد تا در کوله پشتی قرار گیرد.

در حالی که اسکیت بردهای  RipStik دو چرخ به سواری نسبتا” دشوار خود معروف هستند، Etch با استفاده از چهار چرخ 6.5 اینچی پوشیده شده در لاستیک های پنوماتیک استفاده از این وسیله را آسان می کند. طبق گزارش ها، وزن این اسکیت برد 24 پوند (11 کیلوگرم) است و می تواند حداکثر وزن 250 پوند (113 کیلوگرم) را تحمل کند.

با فرض اینکه اسکیت برد برقی Velocity Etch به تولید برسد، مبلغ 959 دلار آمریکا برای آن پیش بینی شده است.همچنین قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده 1399 دلار است. 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *