معرفی ارز دیجیتال توربو; آیا خرید توربو سرمایه گذاری خوبی است؟


میم سکه و هوش مصنوعی؛ اگر بخواهیم بازار کریپتو در سال 2023 را در چند کلمه خلاصه کنیم، هرگز نباید این دو کلمه را از دست دهیم. ارز دیجیتال توربو یک میم کوین است که به طور کامل توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. این ویژگی منحصر به فرد باعث شد تا این پروژه بسیار مورد توجه قرار گیرد و قیمت ارز دیجیتال توربو در مدت زمان کوتاهی به سرعت افزایش یابد.

Cryptocurrency Turbo تنها پروژه ای نیست که از محبوبیت فناوری هوش مصنوعی در سال 2023 بهره می برد. ArbDoge A و Shibai دو memecoin دیگر هستند که به لطف رونق هوش مصنوعی توانسته اند جامعه کاربران زیادی را به دست آورند. اما چند تفاوت اساسی بین پروژه توربو و این میم کوین ها وجود دارد. اگر علاقه مند به خرید ارز دیجیتال توربو هستید، با ما همراه باشید تا تاریخچه، ظرفیت و آینده این پروژه را بررسی کنیم.

ارز دیجیتال توربو چیست؟

MemeCoin Turbo یک پروژه آزمایشی است که به طور کامل توسط Chat-GPT 4 AI توسعه یافته است. در واقع، ارز دیجیتال TURBO تیم توسعه ندارد و به طور کامل توسط جامعه کاربران مدیریت می شود. این پروژه حتی نقشه راه یا نقشه راه ندارد و آینده ارز دیجیتال توربو به طور کامل توسط کاربران شکل خواهد گرفت. این رویکرد ماهیت غیرمتمرکز ارز دیجیتال و نقش مهم جامعه کاربران در بلاک چین را نشان می دهد.

این پروژه زمانی متولد شد که فردی با نام مستعار Rhett Mankind تصمیم گرفت امکان ایجاد توکن را تنها با استفاده از فناوری Chat GPT-4 و بودجه کمتر از 69 دلار آزمایش کند. تمامی مراحل این آزمایش با راهنمایی هوش مصنوعی انجام شد. فناوری چت JPT فهرستی از نام‌های پیشنهادی را ارائه کرد و توسعه‌دهنده TurboToad را از بین آنها انتخاب کرد. سپس لوگو و نماد توربو با استفاده از فناوری Midjourney ایجاد شد. حتی Tokonomics و کاغذ سفید این ارز دیجیتال توسط هوش مصنوعی نوشته شده است که شامل عبارات مهمی مانند “بدون مالیات”، “بدون پیش فروش” و “مکانیسم ضد صید نهنگ” است.

در نهایت کدهای پروژه توسط فناوری Chat GPT نوشته شد و قرارداد هوشمند منتشر شد. این قرارداد هوشمند قبل از اجرای آن بر روی بلاک چین اتریوم (ERC-20) توسط برخی از اعضای جامعه کاربران بررسی شد، اما اولین نسخه صرافی غیرمتمرکز (DEX) با شکست مواجه شد. این بار سازنده اطلاعات بیشتری در مورد memecoin ها در چت JPT دارد و با اصلاحات اعمال شده در پروژه توسط هوش مصنوعی، ارز دیجیتال توربو به بازار کریپتو پیوسته است.

همانطور که می دانید، memecoin ها ذاتاً بی ارزش هستند و هیچ کاربرد واقعی ندارند. ارز توربو نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس چه چیزی باعث افزایش چشمگیر قیمت ارز توربو شده است؟ پاسخ را باید در روندهای دنیای فناوری و بازار خرید و فروش ارز دیجیتال جستجو کرد. هر دو مولفه اصلی این پروژه (هوش مصنوعی و نماد قورباغه) امسال در حوزه میم سکه مورد توجه عموم قرار گرفته است. جای تعجب نیست که میم کوئینی با این ویژگی ها توجه علاقه مندان را به خود جلب کرد و در عرض سه ماه به ارزش بازار 12 میلیون دلاری رسید.

همه چیز درباره فناوری ارز دیجیتال توربو (TURBO).

مجموع عرضه ارز دیجیتال توربو برابر با 69 میلیارد توکن است که همه آنها در حال حاضر در گردش هستند. از این مبلغ 60 میلیارد متعلق به جامعه مصرف کننده و 9 میلیارد دیگر متعلق به تولیدکننده است. با قیمت فعلی، ارزش بازار این میم سکه 12,839,159 دلار است. در زمان نگارش این مقاله، 17000 دارنده ارز دیجیتال توربو وجود دارد که با 111000 دارنده Pepe فاصله دارد.

مهمترین ویژگی ارز توربو حذف مالیات و کارمزد معاملات است. علاوه بر این، این پروژه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا مالکیت قراردادها را رد کنند. چنین ویژگی هایی برای کسانی که به دنبال کمترین هزینه و بیشترین شفافیت هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال توربو و آینده

ارز دیجیتال توربو در تاریخ ۴ می (۱۴ اردیبهشت) وارد بازار شد. 24 ساعت اول عرضه توربو بسیار کند بود، اما این توکن در زمان بسیار مناسبی وارد بازار شده بود. همانطور که صرافی Binance در 5 می اعلام کرد که ارزهای Pepe و Floki را در بخش Innovation Zone فهرست می کند.

با اعلام این خبر، قیمت ارز توربو ظرف 48 ساعت از نرخ اولیه 0.00064 دلار به 0.003049 دلار منفجر شد. برای چند روز، حرکت قیمت ارز دیجیتال TURBO کاملا مثبت بود و افراد زیادی را به خرید ارز دیجیتال TURBO تشویق کرد. اما با کاهش قیمت میم کوین، نه تنها توربو، بلکه پروژه های قدیمی مانند پپه و فلوکی نیز افت شدید قیمت را تجربه کردند.

در 9 می، قیمت ارز دیجیتال توربو از روز اول به سطح 0.00054 دلار بازگشت. البته قیمت توربو از این سطح بالا رفته اما هنوز نتوانسته افت 90 درصدی را جبران کند و به بالاترین حد خود نزدیک شود.

گمانه زنی های زیادی در مورد آینده قیمت ارز توربو وجود دارد. انتظار می رود قیمت ارز دیجیتال توربو تا پایان سال 2023 به 0.0028 دلار برسد. تنها 3 ماه از عمر میم کوین هوش مصنوعی توربو می گذرد. اما اجرای موفقیت آمیز این پروژه در روزهای ابتدایی و امکان ایجاد پایگاه کاربری بزرگ حاکی از آن است که احتمال ایجاد چندین چرخه صعودی در سال های آینده بسیار زیاد است.

البته نباید فراموش کرد که این میم کوین هیچ کاربردی ندارد و تنها ابزاری برای سود بردن از بازار ارزهای دیجیتال است. بنابراین ممکن است طولانی نباشد. اما اگر بتواند موقعیت خود را در بلندمدت حفظ کند، انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال TURBO تا پایان سال 2030 به 0.0067 دلار برسد.

آیا خرید ارز دیجیتال توربو سرمایه گذاری خوبی است؟

اول از همه، باید بدانید که سرمایه گذاری در memecoins با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم متفاوت است. ماهیت میم کوین ها با بیت کوین و آلت کوین متفاوت است و بنابراین خرید و فروش آنها اصول خاص خود را دارد. حتی بسیاری بر این باورند که سرمایه گذاری روی میم کوین نوعی قمار است!

همانطور که خواندید، آینده ارز دیجیتال Turbo کاملاً در دست جامعه کاربران آن است و ما در حال حاضر هیچ چشم اندازی برای آن نداریم. بنابراین اگر قصد خرید ارز دیجیتال توربو را دارید، به آن به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت نگاه کنید. بازار هوش مصنوعی و میم کوین در حال حاضر داغ است و شما می توانید با کمی دقت و هوشیاری از این روندها استفاده کنید.

اما واقع بین باشید. از قیمت ارز توربو نباید انتظار عجیبی داشته باشید. به عنوان مثال نباید منتظر قیمت یک دلار باشید زیرا برای رسیدن به این قیمت باید ارزش بازار توربو به 69 میلیارد دلار برسد. چیزی که حداقل تا سال 2050 غیرممکن به نظر می رسد. طبق پیش بینی ها، قیمت ارز دیجیتال توربو تا سال 2025 به یک سنت خواهد رسید.

نکته مثبت در مورد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال توربو این است که کل عرضه در گردش است. بنابراین، این پروژه تورمی مانند شیبا اینو و دوج کوین را شاهد نخواهد بود.

سلب مسئولیت: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است. توسط فارنت تهیه نشده است و این وب سایت مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید