معرفی آخرین دستاوردهای دیجیتال ایرانسل در اجلاس وزرای ارتباطات اکو
نشست وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان همکاری اقتصادی (اکو) در تاریخ 21 و 22 تیرماه 1402 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان درباره راه‌های توسعه همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه بین کشورهای عضو گفتگو کنند.

شرکت کنندگان در این نشست به عنوان دستور کار اصلی، به تبادل نظر درباره «آینده دیجیتال» منطقه اکو و بررسی راه های هم افزایی و استفاده از آخرین دستاوردهای کشورهای عضو در زمینه تحول دیجیتال می پردازند.

ایرانسل با شرکت در نمایشگاه این رویداد بین‌المللی، آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در زمینه‌های مختلف فناوری ارتباطات و آینده دیجیتال به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

در این نشست و طی جلسات مختلف، وزرا، روسای هیأت‌ها و سایر شرکت‌کنندگان آخرین تحولات مندرج در «استراتژی منطقه‌ای ECO 2025 برای توسعه جامعه اطلاعاتی 2025» که هم افق آینده این سازمان است و هم سازوکارهای آن را مورد بحث و بررسی قرار دادند. برای ادغام ICT منطقه ای آنها بحث خواهند کرد.

معرفی مهم ترین خدمات و خدمات قابل ارائه بر اساس آخرین فناوری های ارتباطی از جمله نسل پنجم شبکه تلفن همراه 5G و شبکه نوری (FTTH)، ارائه آخرین دستاوردهای ایرانسل در زمینه تحول دیجیتال و خدمات دیجیتال و همچنین به عنوان ارائه جدیدترین نسل سیم کارت های ایرانسل از جمله حضور ایرانسل در نمایشگاه جانبی اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو اکو.

هدف راهبردی ایرانسل انتقال از یک اپراتور ارتباطی (تلکو) به یک شرکت فناوری (تککو)، حرکت در لبه فناوری و تبدیل شدن به یکی از بازیگران اصلی تحول دیجیتال در منطقه و همچنین توانمندسازی سه سطح کاربران است. یعنی مشترکین، شرکت ها و دولت با ارائه ابزارها، بسترها و راهکارهای دیجیتالی در زمینه های مختلف که شامل شرکت در رویدادهای بین المللی و منطقه ای است.

نشست وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو در تاریخ 21 و 22 تیر 1402 از ساعت 8 صبح تا 20 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید