مشخصات فنی و طراحی ظاهری ناتینگ فون 2a فاش شد


به‌لطف رندرهای جدید منتشر‌شده، سرانجام طراحی گوشی میان‌رده ناتینگ فون 2a، به‌طور کامل مشخص شد.

به‌گزارش تک‌ناک، در‌حالی‌که پیش از این تصاویری از ناتینگ فون 2a با ماژول دوربین دایره‌ای‌شکل و دو دوربین به‌صورت افقی منتشر شده بود، حالا مشخص شده است که آن تصاویر جعلی بودند. بااین‌حال، OnLeaks، افشاگر خوش‌نام که اطلاعات موثقی از دنیای فناوری به‌اشتراک می‌گذارد، رندرهای جدیدی منتشر کرده است که نمای کاملی از این گوشی را نشان می‌دهد.

رندرهای جدید نشان می‌دهند که ناتینگ فون 2a گوشی جمع‌و‌جوری با طراحی جعبه‌ای‌شکل است. در پنل جلویی دستگاه و درست در بالا و وسط صفحه‌نمایش دوربین سلفی کوچکی تعبیه و صفحه‌نمایش نیز از هر چهار طرف با حاشیه‌های باریکی احاطه شده است. دکمه‌های پاور و تنظیم صدا نیز به‌ترتیب در لبه‌های راست و چپ قرار گرفته‌اند.

گوشی هوشمند ناتینگ فون 2a همچنان از طراحی شفاف بهره‌مند می‌شود؛ اما به‌نظر می‌رسد که با زبان طراحی جدیدی همراه شده است تا از مدل‌های پرچم‌دار خود متمایز شود. پنل پشتی این گوشی از ماژولی دایره‌ای‌شکل با دو حسگر دوربین با چیدمان افقی و یک فلش LED در قسمت بالایی میزبانی می‌کند. این جزیره با سه نوار نور LED Glyph احاطه شده است. همچنین، پیچ‌های دستگاه را از پنل پشتی نیمه‌شفاف آن می‌توان مشاهده کرد. عنصری منحنی‌شکل نیز از جزیره دوربین تا پایین دستگاه کشیده شده است.

طبق گزارش‌ها، ناتینگ فون 2a با قیمت تقریبی 23 هزار روپیه‌ روانه بازار هند می‌شود. در‌کنار رندرهای منتشر‌شده، Nothing تأیید کرده است که گوشی میان‌رده جدیدش از پردازنده دیمنسیتی 7200 پرو و 12 گیگابایت رم به‌همراه 8 گیگابایت رم مجازی استفاده خواهد کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید