متا به کاربران اروپایی اجازه استفاده از Trades را حتی با VPN نمی دهد!
اینستاگرام اخیرا اپلیکیشن Threads را به عنوان رقیب توییتر معرفی کرده است، اما این اپلیکیشن حتی با VPN هم برای کاربران اروپایی در دسترس نیست.

اگرچه Threads اکنون در بیش از 100 کشور از جمله ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است، اما در اروپا مجاز نیست و حتی با VPN نمی توانید از آن استفاده کنید. متا تأیید کرده است که کاربران کشورهای اروپایی را نیز از دسترسی به Trades از طریق VPN مسدود کرده است و بنابراین پروفایل ها و محتوا بارگیری نمی شوند و اعلان ها کار نمی کنند. در واقع، اتحادیه اروپا فعالیت Tradez در اروپا را به دلیل برخی محدودیت‌های حریم خصوصی ممنوع کرد. با این حال، کاربران اروپایی از VPN و سایر روش های تغییر IP برای دسترسی به این برنامه استفاده می کنند.

متا می گوید:

Trades در حال حاضر در کشورهای اروپایی در دسترس نیست و ما اقداماتی را برای جلوگیری از دسترسی کاربران آن کشورها به این برنامه انجام داده ایم. اروپا همچنان یکی از مهم ترین بازارها برای متا است و امیدواریم بتوانیم در آینده به کشورهای بیشتری معاملات ارائه دهیم.

تریدز در عرض یک هفته توانست بیش از 100 میلیون کاربر را جذب کند و مطمئنا راه اندازی آن در کشورهای اروپایی می تواند این تعداد را افزایش دهد. با این حال، کاربران اروپایی به دلیل قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا، معروف به DMA، نمی توانند برنامه را دانلود کنند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید