مایکروسافت ادغام Sora در کوپایلوت را تایید کرد


 میخائیل پاراخین، مدیرعامل تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در پرسش و پاسخ توییتری، به‌طور ضمنی ادغام Sora در کوپایلوت ویندوز را تأیید کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، مایکروسافت ادغام Sora در کوپایلوت را تأیید کرد. این خبر پس‌از‌آن منتشر شد که کاربری در توییتر از میخائیل پاراخین پرسید که «آیا Sora به Copilot خواهد آمد یا خیر؟» که پاراخین پاسخ داد: «در‌نهایت بله، اما این کار زمان خواهد برد.»

Sora نوعی چت‌بات زبان بزرگ است که OpenAI توسعه داده است. شما می‌توانید هر دستور کلمه‌ای را به هر شکلی که می‌خواهید تایپ کنید، سپس مدل هوش مصنوعی ویدئویی بسیار دقیق 60 ثانیه‌ای را برای آن تولید می‌کند. ادغام این دو می‌تواند به‌طور بالقوه ابزاری قدرتمند برای توسعه‌دهندگان ایجاد کند و به آنان امکان دهد از قابلیت‌های هر دو مدل هوش مصنوعی در کار خود استفاده کنند.

OpenAI می‌گوید که به Sora آموزش داده شده است تا از شبکه‌ای استفاده کند که ویدئوها را ساده می‌کند. این شبکه ویدئوهای معمولی را به‌عنوان نقطه شروع خود در نظر می‌گیرد و آن‌ها را کوچک‌تر می‌کند و فقط مهم‌ترین قسمت‌ها را نگه می‌دارد. سپس، Sora از این ویدئوهای ساده‌شده برای ایجاد ویدئوهای جدید استفاده می‌کند.

با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد مایکروسافت هنوز روی جنبه‌های فنی این ادغام کار می‌کند. با‌توجه‌به اینکه Sora چند روز پیش به‌صورت عمومی معرفی شده است، مدتی طول می‌کشد تا در Copilot در‌دسترس باشد.

شایان ذکر است که توییت پاراخین جدول زمانی مشخصی برای زمان ادغام Sora با Copilot را ارائه نمی‌دهد. با‌این‌حال، پاسخ او نشان می‌دهد مایکروسافت متعهد است که این اتفاق را در‌نهایت رقم بزند.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید