قابلیت جستجو و نسخه تحت وب به تردز اضافه می‌شود
اپلیکیشن تردز اخیرا برای رقابت با توییتر معرفی شد و حالا قرار است قابلیت جستجو و نسخه تحت وب به آن اضافه شوند. در حال حاضر، دسترسی به تردز از طریق Threads.net امکان‌پذیر نیست، اما مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، در توییت جدید خود گفته تغییرات بزرگی در راه است. او با تمجید از عملکرد سریع تیم‌ تردز گفت که قابلیت جستجو و نسخه وب آن در هفته‌های آینده عرضه می‌شوند.

تردز یک اقدام جسورانه از سوی متا در واکنش به کاهش محبوبیت توییتر بود و به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن توانسته به هدف خود برسد. یکی از کارشناسان حوزه فناوری به نام الکس هیث اخیرا با اشاره به موفقیت تردز در جذب 100 میلیون کاربر نوشته بود که تردز با این رکورد توانسته از هر محصول نرم‌افزاری دیگری پیشی بگیرد.

با این‌حال، این اپلیکیشن هنوز کامل نیست و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران از آن خارج شوند. رویترز گزارش داده بیش از نیمی از کاربران اولیه این اپلیکیشن آن را ترک کرده‌اند. البته چنین اتفاقی برای یک اپلیکیشن جدید که هنوز قابلیت‌های آن کامل نشده طبیعی است. با این‌حال، زاکربرگ به حفظ کاربران تردز خوش‌بین است. متا هفته گذشته فید فالووینگ را ارائه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا از مشاهده محتوای مبتنی بر الگوریتم فاصله بگیرند و در عوض پست‌های دوستان خود را ببینند.

یکی از کمبودهای فعلی تردز عدم وجود نسخه تحت وب برای آن است. این نسخه تقاضاهای زیادی دارد و آدام موسری، رئیس اینستاگرام، قبلا از عرضه آن در آینده نزدیک خبر داده بود.

همچنین قرار است یک قابلیت جستجو برای تردز ارائه شود. امکان جستجو در پست‌ها، یک قابلیت بسیار مهم برای افراد حرفه‌ای به‌ویژه روزنامه‌نگاران است. در حال حاضر، قابلیت جستجوی توییتر تبدیل به یک پایگاه خبری حوب یا منبع اعتبارسنجی اخبار شده است. انتظار می‌رود تردز با دریافت قابلیت‌های جدید تبدیل به شبکه اجتماعی مهمی شود.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید