قابلیت تاریخچه تلگرام رسید؛ اما فقط برای مشترکین پریمیوم
ماه گذشته، تلگرام از اضافه شدن قابلیت استوری در آینده نزدیک خبر داد. اکنون این ویژگی بالاخره اضافه شده است، اما متاسفانه فقط برای کاربران پریمیوم. در واقع، برای ارسال استوری در تلگرام، باید عضو Premium تلگرام باشید، اما برای مشاهده استوری ها نیازی به انجام این کار ندارید.

تفاوت اصلی استوری تلگرام با اینستاگرام یا واتس اپ جدای از پولی بودن استفاده از آن، قابلیت تنظیم زمان نمایش یا در واقع زمان انقضای استوری ها است. داستان‌ها در اکثر برنامه‌ها 24 ساعت باقی می‌مانند. اما در تلگرام می توانید به دلخواه این زمان را بین 6، 12، 24 یا 48 ساعت تنظیم کنید.

درست مانند استوری های اینستاگرام و اسنپ چت، در استوری های تلگرام نیز می توانید واکنش ارسال کنید یا به استوری ها پاسخ دهید. تلگرام می‌گوید: «پست کردن داستان‌ها در حال حاضر فقط برای مشترکین برتر در دسترس است. بنابراین ممکن است روزی تلگرام این قابلیت را در اختیار کاربران عادی قرار دهد.

در حال حاضر به دلیل تحریم ها، دریافت اشتراک پریمیوم تلگرام برای کاربران ایرانی کار آسانی نیست. علاوه بر این، نرخ بالای ارز باعث شد بسیاری از کاربران ایرانی تمایلی به خرید این اشتراک نداشته باشند. با این حال، افزودن ویژگی های بیشتر می تواند کاربران بیشتری را جذب کند.

پاول دوروف می گوید اگرچه در ابتدا درباره افزودن تاریخچه تردید داشت، اما پس از افزودن آن، تصور استفاده از تلگرام بدون تاریخچه سخت است! در حال حاضر قیمت اشتراک پرمیوم تلگرام 4.99 دلار در ماه است که حدود 250 هزار تومان است. مبلغی که حتی از هزینه ماهانه اینترنت، تلفن و فیلترشکن اکثر کاربران ایرانی هم بیشتر است. آیا می خواهید برای استفاده از این ویژگی ها یک اشتراک ممتاز خریداری کنید؟Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید