قابلیت ایجاد تاپیک چت با کمک هوش مصنوعی به اینستاگرام می آید


اینستاگرام در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد با کمک هوش مصنوعی موضوع چت مورد نظر خود را ایجاد کنند.

به گفته تکنوک، اینستاگرام در حال کار بر روی توانایی ایجاد تاپیک های چت با هوش مصنوعی و دسترسی زودهنگام کاربران به ویژگی های جدید است. این خبر را الساندرو پالوزی اعلام کرد که سابقه درخشانی در کشف ویژگی های منتشر نشده در اینستاگرام دارد. به گزارش نیووین، الساندرو پالوزی اسکرین شاتی را در شبکه اجتماعی X منتشر کرد که نشان می دهد اینستاگرام قصد دارد گزینه «ایجاد موضوعات چت با هوش مصنوعی» را معرفی کند که به کاربران امکان می دهد با کمک هوش مصنوعی موضوعات چت سفارشی ایجاد کنند.

اینستاگرام با این قابلیت همان مسیری را طی می کند که پلتفرم واتس اپ نیز در حال کار بر روی قابلیت جدیدی برای موضوعات چت است.

در نسخه فعلی اینستاگرام، می‌توانید از میان انواع تم‌های چت، از جمله رنگ‌ها و شیب‌ها، و همچنین تم‌های خاص مربوط به بازی‌ها، هنرمندان و فیلم‌های محبوب انتخاب کنید. برای تغییر تم در Android یا iOS، به صندوق ورودی اینستاگرام خود بروید، یک چت را باز کنید، روی نام چت در بالا ضربه بزنید و سپس Themes را انتخاب کنید. در این بخش می توانید تم های مبتنی بر Minecraft، Star Wars، Soccer و Baseball را پیدا کنید.

در پیام های مستقیم اینستاگرام می توانید موضوعات مختلفی را برای مکالمات مختلف انتخاب کنید. تفاوت مهمی که در تصویر مشاهده می شود این است که رابط کاربری منتشر نشده، گزینه های تم را به صورت ریز عکس ها نشان می دهد. در حالی که در نسخه فعلی اینستاگرام این گزینه ها به صورت لیست نمایش داده می شوند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های آینده ممکن است آزمایش ویژگی‌های منتشر نشده در اینستاگرام را آسان‌تر کند. تصویری که Palozzi به اشتراک گذاشته است، گزینه ای به نام «دسترسی زودهنگام به ویژگی ها» را در صفحه تنظیمات و فعالیت اینستاگرام نشان می دهد.

در حال حاضر، اینستاگرام برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد ویژگی های در حال توسعه، به آزمایش های محدود و اعلامیه های عمومی متکی است. این ویژگی جدید چه چیزی را به همراه خواهد داشت هنوز مشخص نیست.

در مقایسه، پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب و گوگل برنامه‌های ویژه‌ای به نام‌های «آزمایش‌های یوتیوب» و «آزمایش‌های جستجوی Google» دارند تا به کاربران اجازه دهند طعم ویژگی‌های منتشر نشده و آزمایشی را بچشند. ویژگی هایی که ممکن است هرگز به طور کامل در دسترس نباشند.

Related Posts