قابلیت‌های جدید اینستاگرام: پست و ریلز اشتراکی و گذاشتن آهنگ روی آلبوم تصاویر


اینستاگرام امروز اعلام کرد که قابلیت‌های جدیدی برای کاربران خود ارائه کرده است تا آن‌ها بتوانند راه‌های جدید و سرگرم‌کننده‌ای برای پیوستن به دوستان و خالقان محتوا از طریق موسیقی، عکس‌ و ریلز داشته باشند.

از موسیقی در پست‌های آلبومی استفاده کنید

اگر می‌خواهید مجموعه‌ای از خاطرات تابستانی خود یا لحظاتی از دوربین‌تان را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید، حالا می‌توانید به پست‌های کاروسل (آلبوم تصاویر) خود موسیقی اضافه کنید. مثل همان روش استفاده از موسیقی در عکس‌های فید، می‌توانید آهنگی را به آلبوم تصاویر خود اضافه کنید تا حال‌وهوای خودتان را به تصویر بکشید.

دوستان خود را برای همکاری در یک پست یا ریلز دعوت کنید

اینستاگرام در حال اضافه کردن امکانات بیشتری به قابلیت Collabs است و حالا کاربران می‌توانند حداکثر سه دوست خود را برای نوشتن یک پست فید، آلبوم تصاویر Carousel یا ریلز دعوت کنند. پس از قبول دعوت، محتوای مذکور در پروفایل هر کدام از آن‌ها ظاهر می‌شود و برای مخاطبان آن‌ها نمایش داده می‌شود.

اگر هم اکانت خصوصی دارید، مشکلی نیست. اگر اکانت شما خصوصی است، می‌توانید پست یا ریلز خود را شروع کنید و دوستان خود را تا زمانی که شما را دنبال می‌کنند، به‌عنوان همکار دعوت کنید. شما هر دو اکانت خصوصی و عمومی را می‌توانید به عنوان همکاران خود در یک پست یا ریلز اضافه کنید.

به خالقان محتوا و هنرمندان موردعلاقه خود در ریلز ملحق شوید

بک خالق محتوا یا هنرمند می‌تواند با استفاده از استیکر Add Yours فالوورهای خود را دعوت کنند تا به یک درخواست سرگرم‌کننده یا چالشی که در ریلز ایجاد می‌کنند ملحق شوند. آن‌ها سپس می‌توانند ریلزهای موردعلاقه‌ خود را برای تقدیر از خلاقیت طرفداران‌شان انتخاب کنند.

هرکسی می‌تواند با ایجاد یک ریلز به Add Yours بپیوندد و اگر یک خالق محتوا ریلز شما را انتخاب کند، به شما اطلاع داده خواهد شد و سایر کاربران اینستاگرام نیز می‌توانند با ضربه زدن روی استیکر Add Yours، در صورتی‌که اکانت شما عمومی باشد، ریلز شما را تماشا کنند.

آهنگ‌های بیشتری برای اینستاگرام در راه است

موسیقی بخش مهمی از نحوه بیان خلاقیت و علایق کاربران در اینستاگرام است. به همین‌خاطر اینستاگرام قصد دارد کتابخانه موسیقی خود را در هفته‌های آینده برای کشورهای بیشتری ارائه کند. اینستاگرام همچنین با اسپاتیفای در مکزیک و برزیل همکاری می‌کند تا 50 آهنگ از محبوب‌ترین آهنگ‌های ریلز را به‌همراه قابلیت Reels Music Chart در اسپاتیفایی ارائه کند.

اینستاگرام گفته است به‌طور پیوسته در حال بهبود تجربه کاربران است و همواره تلاش می‌کند تا امکان ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوا در پلتفرم خود را آسان‌تر و سرگرم‌کننده‌تر کند.

نظر شما درباره قابلیت‌های جدید اینستاگرام چیست؟

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید