فقط دارک مود؛ تم روشن توییتر به‌زودی حذف خواهد شد!
ایلان ماسک اعلام کرد تم روشن توییتر به‌زودی حذف خواهد شد و فقط حالت تاریک یا دارک مود خواهد داشت. ماسک ادعا می‌کند خوانایی حالت دارک بهتر از هر دو حالت دیگر تاریک و روشن است.

توییتر به‌تازگی نام تجاری خود را به X تغییر داده و حالا می‌خواهد تغییرات دیگری در پلنفرم خود ابجاد کند. ماسک با انتشار توییتی اعلام کرده «توییتر به زودی فقط حالت تاریک خواهد داشت که از هر نظر بهتر خواهد بود.»

این خیر واکنش‌هایی را به پی داشت که کاملا انتظار می‌رفت. برخی کاربران گفته‌اند که خواندن متن روشن در حالت تاریک خیلی سخت‌ است. بسیاری از کاربران نیز از توییتر خواسته‌اند که تم روشن را حفظ کند حتی اگر دارک مود را به عنوان حالت پیش‌فرض طراحی جدید X در نظر بگیرد.

البته حالت تاریک هم طرفداران زیادی دارد، اما در حال حاضر اکثر اپلیکیشن‌ها به صورت پویا بر اساس تنظیمات سیستم‌عامل شما به حالت روشن یا تاریک سوئیچ می‌کنند.

توییتر در حال حاضر چند چند پس‌زمینه مختلف بر اساس ترجیحات کاربر دارد که عبارتند از حالت روشن، تنظیمات نور کم با پس‌زمینه آبی تیره/خاکستری، و حالت تاریک که کاملا تیره است.

گفتنی است تغییر نام تجاری توییتر به X در حالا جریان است و دیروز اپلیکیشن اندرویدی آن تغییر کرد و نام و لوگوی جدید در پلی استور ظاهر شد. نسخه iOS نیز احتمالا به‌زودی این تغییر را اعمال خواهد کرد. توییتر در تلاش است تا تبلیغ‌کنندگان زیادی را جذب کند و باید ببینیم تغییرات جدید چه تاثیری رو این موضوع خواهد داشت.

به‌روزرسانی

پس از اعتراضات کاربران ایلان ماسک سرانجام اعلام کرد که حالت روشن را حفظ می‌کند و تنها حالت تاریک (Dim) با پس‌زمینه آبی تیره را حذف خواهد کرد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید