عرضه هدفون XR سامسونگ به دلیل Vision Pro اپل به تعویق افتاد
وب سایت SBS Biz گزارش داد که هدست XR (واقعیت افزوده) سامسونگ که قرار بود در فوریه 2024 معرفی شود، 3 تا 6 ماه تاخیر داشته است.

این رسانه کره ای مدعی شده است که سامسونگ در ابتدا می خواست تولید انبوه هدست XR را از اوایل سال آینده میلادی آغاز کند، اما با توجه به مشخصات رده بالای هدست اپل ویژن پرو، تصمیم به بازنگری در مشخصات و طراحی هدست خود گرفت.

در حالی که سامسونگ در حال بررسی تغییرات اساسی در مشخصات و طراحی هدفون XR خود است، اپل با مشکلات تولید Vision Pro مواجه شده و هدف اصلی خود را برای فروش 1 میلیون واحد از هدفون در ماه اول کاهش داده است. ظاهرا اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه تدریجی Vision Pro است و آن را تنها از طریق پیش خرید به فروش می رساند.

لازم به ذکر است که سامسونگ پیش از این هدست واقعیت مجازی را عرضه کرده بود. با این حال، هدست Gear VR این شرکت با یک گوشی هوشمند کار می کرد. یعنی نمایشگر و پردازنده از خود گوشی بود و هدست فقط یک محفظه با لنز و سایر اجزای جانبی است. با این حال، هدست های غیر مستقل مانند Gear VR ارزان تر از مدل های مستقل هستند. با این حال، هدست های آینده سامسونگ احتمالا به نمایشگر و پردازنده داخلی مانند هدست های متا و وایو مجهز خواهند شد.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید