عرضه بروزرسانی بزرگ برای سری Galaxy S23 – تک ناک


سامسونگ در حال عرضه یک بروزرسانی بزرگ جدید برای سری گوشی های Galaxy S23 است.

به گزارش تکناک، این بروزرسانی، با حدود ۱.۴ گیگابایت حجم، یک نسخه میان افزار بزرگ برای این سه گوشی پرچمدار است که از طریق OTA (Over The Air) منتشر می‌شود.

با این حال، فهرست تغییرات رسمی جزئیات کافی را در بر ندارد. هیچ چیز به جز آخرین پچ امنیتی (آگوست ۲۰۲۳) در آن ذکر نشده است و شرکت باید محتوای نسخه جدید امنیتی را مشخص کند.

بروزرسانی جدید برای Galaxy S23، Galaxy S23+و Galaxy S23 Ultra به تازگی در برخی از کشورهای آسیایی با شماره ساخت میان افزار S911*XXU3AWGJ شروع به ارائه شده است.

ابتدا توسط کاربر توییتر با نام @tarunvats33 مشاهده شد و در حال حاضر ما تأیید کرده‌ایم که این بروزرسانی در کشورهای اندونزی، تایلند، مالزی و فیلیپین در دسترس است. سامسونگ به زودی این بروزرسانی را به سایر بازارها، از جمله ایالات متحده، گسترش خواهد داد.

همانطور که قبلاً گفته شد، فهرست تغییرات رسمی ارائه شده توسط شرکت کره‌ای هیچ چیز قابل توجهی به جز SMR (Security Maintenance Release) ماه آگوست را ذکر نمی‌کند. این تغییرات عمومی مانند بهبود پایداری و قابلیت اطمینان دستگاه و بروزرسانی‌هایی برای برنامه‌های سامسونگ اولیه است. با این حال، شماره ساخت و اندازه فایل OTA نشان می‌دهد که تغییرات بسیار بیشتری وجود دارد.

متأسفانه، با محدود شدن ارائه به چند کشور آسیایی، قادر به تأیید آنچه که گوشی‌های پرچمدار جدید سامسونگ دریافت می‌کنند با بروزرسانی آگوست نیستیم. اخیراً شرکت اعلام کرد که سه گوشی Galaxy S23 ، برخی از ویژگی‌های دوربین جدیدی را که با گوشی‌های تاشو  Galaxy Z Fold 5 و  Galaxy Z Flip 5 معرفی شده است، دریافت خواهند کرد. شاید برخی از این ویژگی‌ها در این بسته بروزرسانی محتوایی باشند، اگرچه ممکن است همه آنها در آن وجود داشته باشند.

در انتظار تأییدیه درباره تغییراتی که بروزرسانی اخیر برای سری Galaxy S23 به همراه دارد، یک یادآوری سریع درباره ویژگی‌های جدیدی که سامسونگ در حال آماده‌سازی آنها است، می‌دهیم. شرکت اعلام کرده است که گوشی‌های پرچمدار جدید قابلیت کپی کردن اثرات ویرایشی مانند فیلترها و تن‌های رنگی از یک عکس و اعمال آنها بر روی عکس دیگری را خواهند داشت. همچنین، بهبودهایی برای زوم دیجیتال، ویرایشگر ویدئویی داخلی و ابزار Photo Remaster نیز دریافت خواهند کرد.

بعضی از این ویژگی‌ها همچنین در سری Galaxy S22 و Galaxy S21، و همچنین تمامی گوشی‌های تاشو اخیر سامسونگ نیز عرضه خواهند شد. گروه دستگاه‌های آخر همچنین برای بهبود حالت Pro/Pro Video نیز در صف قرار دارند. به علاوه، سری Galaxy S23 با بروزرسانی One UI 6.0 بر پایه اندروید ۱۴، قابلیت بهبود پویایی اسکن سند را دریافت خواهد کرد. بنابراین، برای کاربران گلکسی خبرهای خوبی در انتظار است. منتظر بمانید و ما شما را با آخرین بروزرسانی‌ها همراه خواهیم کرد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید