طرح مفهومی جدید آنر: Honor V Purse گوشی تاشو مشابه کیف دستی زنانه!


آنر از گوشی تاشو مفهومی Honor V Purse رونمایی کرد. این گوشی شبیه به یک کیف دستی زنانه است و زنجیرهای شیک و قابل‌تعویض دارد.

گوشی V Purse به سمت بیرون تا می‌شود و در حالت بسته فقط 9 میلی‌متر ضخامت دارد که نازک‌تر از مجیک V2 و حتی برخی از گوشی‌های نواری است.

آنر این گوشی را «بیانیه مد دیجیتال» نامیده است و در طراحی آن سعی کرده عناصر فیزیکی را با استایل‌های تعاملی نمایشگر همیشه‌روشن (AOD) ترکیب کند. آنر از طراحان بسیار سرشناس در طراحی آن بهره برده که شامل Bram Van Diepen مدیر طراحی لباس مردانه باربری، Yunuen Esparza هنرمند معاصر، Yuan Yumin رئیس آکادمی بین‌المللی هنر چین و Xiao Hui Wang هنرمند بین‌رشته‌ای می‌شود.

طراحی کیف V Purse با زنچیرهای قابل‌تعویض و انواع طرح‌های AOD که در هر دو طرف آن قابل مشاهده هستند به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید آن را با هر لباسی ست کنید.

گفتنی است V Purse دارای طراحی سبز نیز هست؛ به این معنا که با منابع پایدار مثل چرم گیاهی برای بندها ساخته شده است. این طراحی مفهومی در واقع می‌خواهد صنعت مد را به سمت پذیرش فناوری‌های جدید و همچنین تشویق مشتریان به خرید کمتر و استفاده‌های طولانی‌تر سوق دهد.

البته این دستگاه فقط یک طرح مفهومی است و فعلا امکان خرید آن وجود ندارد. با این‌حال، آنر قصد دارد پلتفرم آن را برای طراحی‌های AOD باز کند تا به توسعه‌دهندگان سراسر جهان اجازه دهد ظاهری سفارشی برای آن ایجاد کنند.

این پلتفرم به AOD اجازه می‌دهد تا با ردیابی لمس‌ها و دسترسی به سنسور نور محیط و شتاب‌سنج، به کاربر و محیط واکنش نشان دهد. ما نمی‌دانیم که آینده V Purse چه خواهد شد، اما شاید داستان آن هنوز به پایان نرسیده است.

آنر جزئیات بیشتری درباره سخت‌افزار این گوشی ارائه نکرده، اما ادعا می‌کند که لولای آن را برای 400 هزار بار چرخه باز و بسته شدن تست کرده است. این ادعا با توجه به اینکه اکثر پیشرفت‌های صورت‌گرفته در لولاهای تاشو مربوط به دستگاه‌های تاشونده به سمت داخل می‌شود جالب‌توجه است.

هرچند گوشی مفهومی آنر یک کیف پول عجیب به نظر می‌رسد، اما امروزه گوشی‌های هوشمند می‌توانند به‌عنوان کیف پول یا کلید خانه و ماشین و حتی منبع ذخیره امن اسناد استفاده شوند.

نظر شما درباره گوشی تاشو مفهومی Honor V Purse چیست؟

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید