طراحی گوشی تاشو اوپو فایند N3 فلیپ فاش شد
گوشی تاشو اوپو فایند N3 فلیپ ظاهرا قرار است به‌زودی معرفی شود و حالا یک افشاگری جدید نشان می‌دهد که طراحی کلی آن تقریبا شبیه به مدل قبلی  اما با یک چیدمان دوربین متفاوت خواهد داشت.

مدل قبلی این گوشی یعنی اوپو فایند N2 فلیپ در اواخر سال 2022 معرفی شد. اما به نظر می‌رسد امسال فایند N3 فلیپ در اوایل شهریور ماه در چین و اوایل مهرماه در بازارهای جهانی معرفی خواهد شد. امروز اطلاعات جدیدی درباره این گوشی فاش شده که طراحی آن را به ما نشان می‌دهد و همچنین به برخی مشخصات آن اشاره شده است.

تصویری که امروز منتشر شده نشان می‌دهد که اوپو فایند N3 فلیپ از نظر طراحی بسیار شبیه به مدل قبلی خود خواهد بود و فقط در بخش دوربین تفاوت‌هایی با آن دارد. فایند N3 فلیپ به جای سیستم دوربین دوگانه عمودی، دارای یک سیستم دوربین سه‌گانه دایره‌ای خواهد بود.

برند هاسل‌بلاد در وسط دوربین‌ها دیده می‌شود و یک فلاش LED به‌طور جداگانه در بیرون ماژول دوربین قرار خواهد داشت. در کنار دوربین‌ها نیز یک نمایشگر کاور عمودی، شبیه به فایند N2 فبیپ وجود دارد.

این اولین بار نیست که گفته می‌شود فایند N3 فلیپ دارای سیستم دوربین سه‌گانه خواهد بود. شایعه قبلی، دوربین سوم را یک دوربین تله فوتو با آرایش عمودی ( مثل فایند N2 فلیپ) ذکر کرده بود که برای گوشی‌های تاشویی مثل گلکسی زد فلیپ 5 یا موتورولا ریزر پلاس که فقط دو دوربین در پنل پشتی خود دارند معمول نیست.

این گوشی ممکن است دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، یک دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی و یک دوربین تله فوتو 32 مگاپیکسلی باشد. همچنین نمایشگر تاشو آن یک پنل OLED با سایز 6.8 اینچ و نمایشگر کاور آن یک پنل 3 اینچی خواهد بود. باتری آن هم ممکن است از شارژ سیمی 67 وات پشتیبانی کند.
Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید