طراحی آیکون زیبا در MIUI 15 – یک لمس


سیستم عامل MIUI 15 شیائومی با طراحی آیکون های جدید و مدرن تجربه ای پویاتر و قابل شخصی سازی را برای کاربران فراهم می کند.

من گزارش میدم تکناکاگرچه این غول تولیدی چینی همچنان در حال کار بر روی سیستم آینده MIUI 15 خود است اما اخیراً اطلاعاتی از منابع موثق در آستانه عرضه رسمی سیستم عامل جدید ریال به بیرون درز کرده است که ویژگی های جدید این سیستم را تایید می کند.

اخیراً نسخه توسعه دهنده اولیه MIUI 15 در سرور آپدیت شیائومی ظاهر شد. با این حال، آخرین مورد از این موارد لو رفته، تغییراتی است که در سیستم MIUI 15 ایجاد شده است.طبق تصاویر فاش شده، آیکون های سیستم دارای انحنای بالایی بوده و ظاهری متفاوت از شکل مستطیلی گرد قبلی خواهند داشت. این اطلاعات توسط @Xiaomiui به عنوان یک منبع معتبر منتشر شده است.

آیکون های جدید MIUI 15

یکی از قابل توجه ترین تغییرات در MIUI 15 ظاهر جدید آیکون ها است. آیکون های جدید به گونه ای طراحی شده اند که مدرن تر و از نظر بصری جذاب تر باشند. همچنین روی شفافیت و سبک ساده تمرکز کنید و طراحی صاف و ساده تری داشته باشید. تشخیص رنگ پالت او چشم نواز است. نمادهای جدید همچنین از نظر اندازه سازگارتر هستند و اسکن سریع آنها را آسان تر می کند.

طراحی آیکون های جدید بصری تر و آسان تر برای استفاده است. به عنوان مثال، نماد دوربین شامل یک دکمه شاتر قابل مشاهده تر است. این امر ذخیره سریع تصاویر را آسان می کند. علاوه بر این، آیکون تلفن اکنون دارای بلندگوی قابل مشاهده تری برای تشخیص بهتر حالت تماس است. همچنین نماد حباب پیام چت برجسته تر خواهد بود. به گفته این شرکت، این تغییر کشف پیام های جدید را آسان تر می کند.

رابط کاربری MIUI 15 نشان دهنده تعهد شیائومی به ارائه تجربه کاربری جذاب بصری است و مطمئناً کاربران را مجذوب و خوشحال می کند. آیکون های جدید تنها یکی از بسیاری از پیشرفت های شیائومی در رابط کاربری جدید خواهند بود و می توان انتظار داشت که تغییرات هیجان انگیزتری را در نسخه نهایی شاهد باشیم. با MIUI 15، شیائومی استاندارد جدیدی را برای سیستم عامل های مبتنی بر اندروید تعیین می کند و تجربه ای پویا، شخصی و راحت تر را برای کاربران فراهم می کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید